امروز : شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۱۷:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش فدراسیون فوتبال به ماجرای فسخ قرارداد جیووا

بخش حقوقی فدراسیون فوتبال به گزارش فسخ قرارداد با شرکت جیووا واکنش نشان داد.

به گزارش بابل نوین،به دنبال درج گزارش ویژه از اشتباهات سریالی فدراسیون فوتبال در فسخ قرارداد جیووا، بخش حقوقی فدراسیون فوتبال نسبت به این مهم واکنش نشان داد:

« لازم به توضیح است که گزارش ارائه شده گزارش یکسویه و مطابق با مستندات موجود و در اختیار شرکت طرف قرارداد با فدراسیون فوتبال است و اسناد و مدارک مستدل فدراسیون فوتبال در آن لحاظ نشده است. البته پیش از این نیز فدراسیون فوتبال طی اطلاعیه‌های قبلی روند پیگیری خود را از این قرارداد منتشر کرده و نامه ارسالی برای این شرکت که اصل آن در اختیار تسنیم قرار گرفته تنها یکی از مدارک و مستنداتی است که در خصوص این قرارداد ارائه شده است.

در هر قراردادی قطعا و یقینا موارد فسخ پیش بینی می‌شود که هر یک از طرفین قرارداد می‌توانند به‌ استناد آن مبادرت به فسخ قرارداد کرده که قرارداد منعقده فدراسیون فوتبال با شرکت جیووا نیز از این قاعده مستثنی نیست و در قرارداد فی‌مابین موارد فسخ پیش بینی شده است. فدراسیون فوتبال به استناد همان موارد فسخی که در قرارداد پیش بینی شده است، اعلام فسخ کرده و طبیعتا طرف قرارداد برای اینکه به موارد مد نظر خود دست یابد تلاش می‌کند تا قرارداد به قوت خودش باقی بماند و فسخ نشود و یا خسارتی در این مسیر اخذ کند.

علت فسخ قرارداد این بود که شرکت جیووا به تعهدات خود عمل نکرده و آنچه در قرارداد به آن متعهد شده را به نحو شایسته انجام نداده است و کیفیت نمونه‌هایی که در زمان قرارداد ارائه شده با آنچه که تحویل داده است متفاوت بوده است و فدراسیون فوتبال نیز مستندات و مدارک مورد نیاز را برای فسخ این قرارداد در اختیار دارد و این موضوعی نیست که بتوان آن را در رسانه حل و فصل کرد و قطعا مستندات مربوطه از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

صفی‌الله فغانپور عزیزی، مسئول حقوقی فدراسیون/م

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين