امروز : پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/07 - 18:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان
چرا دروازه بان پرسپولیس با دست شکسته همچنان تمرین می کند

بیرانوند متعصب است یا می ترسد به تیم ملی دعوت نشود؟

اصرار بیرانوند برای بازی کردن با دست شکسته.بدون شک ادامه دادن این روند آسیب هایی جدی را به خود این دروازه بان خواهد زد.آسیب هایی که ممکن است کار را در ادامه برای او سخت کند.

به گزارش بابل نوین، علیرضا همچنان دستش در گچ است و حداقا تا دو هفته آینده باید با همین شرایط ادامه بدهد.این اتفاق در حالی افتاده است که او روز گذشته و تا قبل از اینکه اسامی تیم ملی اعلام شود تصمیم نداشت با اردوی پرسپولیس به دوبی برود آن هم به دلیل اینکه می گفت:«شاید کی روش دعوتم کند.»اما زمانی که اسامی تیم ملی مشخص شد بیرانوند خودش را به فرودگاه رساند تا یکی از مسافران اردوی پرسپولیس در دوبی باشد.

متعصب است یا می ترسد به تیم ملی دعوت نشود؟

علیرضا که پزشکان به او توصیه اکید کرده اند نباید تمرین کنند تمام تلاش خودش را کرد تا به همراه تیم ملی به اردو برود و حتی مقابل سوریه هم بازی کند اما از آنجا که کی روش مربی ای حرفه ای است او را به این اردو دعوت نکرد تا این دروازه بان استراحت کند و خیلی زود به تمرینات برگردد.

این در حالی است که امروز عکسی از بیرانوند منتشر شد که او را در حال شیرجه زدن با دست گچ شده نشان می داد! ظاهرا او پا را فراتر گذاشته و نه تنها تمریناتش را متوقف نکرده بلکه با دست شکستته شیرجه هم می زند.

متعصب است یا می ترسد به تیم ملی دعوت نشود؟حال سوال اینجاست که بیرانوند چه چیزی را می خواهد ثابت کند؟آیا او به تیمش تعصب دارد یا اینکه نگران این است که جایگاهش را چه در پرسپولیس و چه در تیم ملی از دست بدهد؟هر چه که هست بیرانوند تصمیم اشتباهی گرفته و بدون شک و از آنجا که پزشکان توصیه اکید کرده اند که او حتما باید استراحت کند ادامه دادن این روند به خودش آسیب خواهد زد.بهتر است که او نگران جایگاهش در تیم ملی هم نباشد چون کارلوس کی روش نشان داده هر بازیکنی که حقش باشد را به تیم دعوت می کند./م

منبع: بولتن نیوز
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين