امروز : شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۶:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سنگاپور نماینده غیرمقیم در فلسطین تعیین کرد

وزارت امور خارجه سنگاپور 'هوازی دایپی' وزیر سابق ارشد پارلمانی این دولت – شهر جنوب شرق آسیا را به عنوان نماینده غیرمقیم جدید سنگاپور در فلسطین تعیین کرد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از ایرنا، ‘مالکی عثمان’ وزیر ارشد دولت در وزارت امور خارجه سنگاپور که در حال حاضر در خاورمیانه بسر می برد، در نشست های خود با مقام های تشکیلات خودگردان فلسطین، انتصاب ‘هوازی’را به عنوان نماینده غیرمقیم جدید سنگاپور در سرزمین های فلسطینی اعلام کرد.
براساس گزارش روز سه شنبه تارنمای سنگاپوری شبکه خبر آسیا، این نماینده سنگاپور در فلسطین قرار است به عنوان نماینده غیر مقیم ارائه کمک های فنی سنگاپور به فلسطینی ها را هماهنگ کند.
‘لی هسین لونگ’ نخست وزیر سنگاپور ماه آوریل سال جاری اعلام کرده بود که این دولت – شهر کمک هایی دو برابر قبل و برابر ۱۰ میلیون دلار سنگاپور در اختیارفلسطینی ها قرار می دهد.
وزارت امور خارجه سنگاپور اعلام کرد ‘عثمان مالکی’ وزیر ارشد دولت در وزارت امور خارجه این کشور همچنین متعهد به برگزاری دوره آموزشی برای بیش از ۲۲۰ فلسطینی شد، دوره ای که مقامات خارجی در امور اداره حکومت ها، برنامه ریزی شهری و بهداشت می گذارانند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين