امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۷:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
اوباما:

این فرصت انتخاب اولین رئیس جمهوری زن است/ هیلاری را یاری کنید

رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه و در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مردم این کشور را با این عبارات به یاری هیلاری کلینتون طلبید: برای کلینتون همان کاری را بکنید که برای من کردید.

به گزارش بابل نوین،  نقل از اکونومیست :باراک اوباما روز دوشنبه در گردهمایی انتخاباتی ایالت میشیگان یک روز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افزود: فرصتی در برابر شما برای رد سیاست های خشن وجود دارد که خواستار تجزیه است و ما را به عقب باز می گرداند…این فرصت انتخاب اولین رئیس جمهوری زن است.
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امروز سه شنبه ۱۸ آبان برگزار می شود.
پیشتر، نامزد دمکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک روز مانده به برگزاری این انتخابات گفت که می خواهد رئیس جمهوری همه آمریکایی ها باشد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از منطقه وایت پلینس نیویورک، هیلاری کلینتون در گردهمایی هواداران خود گفت: می خواهم رئیس جمهوری همه آمریکایی ها باشم، چه آنهایی که به من رای بدهند و چه آنهایی که رای ندهند.
کلینتون با متهم کردن رقیب جمهوری خواه خود که خواستار انشقاق میان جامعه آمریکا است، گفت: ماموریت پیش روی من اتحاد کشور است و اگر شما به من رای دهید و مرا انتخاب کنید حتما همه تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام خواهد داد.
کلینتون در حالی این سخنان را مطرح می کند که نحوه تبلیغات انتخاباتی وی و رقیب جمهوری خواه او در مناظرات و گردهمایی ها، آمریکا را به دو دسته تقسیم و همه جهانیان را متحیر و مبهوت کرده است.
بر اساس آخرین نظرسنجی واشینگتن پست – ای بی سی نیوز که روز دوشنبه منتشر شد، هیلاری کلینتون، چهار درصد از دونالد ترامپ جلو افتاده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين