امروز : شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/08 - 9:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رسول نجفیان:

منتظر یک قصه جذاب از «ماه تی تی» باشید

رسول نجفیان با بیان اینکه «ماه تی تی» قصه زیبایی دارد عنوان کرد که در این سریال نقش یک تهیه‌کننده را ایفا می کند.
منتظر یک قصه جذاب از «ماه تی تی» باشید

به گزارش بابل نوین، رسول نجفیان بازیگر سینما و تلویزیون درباره سریال «ماه تی تی» به کارگردانی داوود میرباقری که برای شبکه نمایش خانگی ساخته می شود، گفت: مدتی است کارم در این سریال آغاز شده است و در واقع  نقش تهیه کننده ای را ایفا می کنم که هزینه های ساخت یک سریالی را که در طول داستان روایت می شود، تقبل می کند. یعنی تا آنجایی که من فیلمنامه را خوانده ام روایت «ماه تی تی» به این صورت است که یک سریال در طول همین سریال روایت می شود.

وی افزود:ما هم اکنون در شهرک سینمایی غزالی مشغول فیلمبرداری سریال «ماه تی تی» هستیم و بعد از آن گروه برای ادامه فیلمبرداری به شاهرود می روند. این سریال قصه بسیار زیبایی دارد و یک اثر رئالیسم جادویی محسوب و در واقع داستان از گذشته های دور تا به امروز روایت می شود. قصه آن به قدری زیبا است که من از میرباقری کارگردان اثر درخواست کردم که آن را به شکل یک رمان در بیاورد، در واقع «ماه تی تی» درباره عاشقی است که از گذشته های دور بیدار می‌شود و هنوز به دنبال عشق خود می گردد.

نجفیان عنوان کرد: نقش روبه روی من در این اثر حسین پاکدل و مریلا زارعی هستند و فکر می کنم تا چند ماه دیگر در این سریال مشغول باشیم.

این بازیگر درخصوص دلیل کم کاری خود، گفت: چندی پیش در فرهنگسراهای مختلف، تئاتری با عنوان «زال و سیمرغ» را به صحنه  بردم و این کار باعث شد از تلویزیون دور باشم، اما من طرحی با عنوان شاهنامه خوانی و مثنوی خوانی دارم که می خواهم آن را به سیما ارایه دهم، این طرح به این گونه است که ما به در قالب یک نمایش، شاهنامه خوانی و مثنوی خوانی را به همراه همان گروهی که «زال و سیمرغ» را اجرا  کردیم، روی آنتن ببریم.

منبع:سینما خبر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين