امروز : سه شنبه, ۸ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/08 - 10:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور ایران در نمایشگاه کتاب وین/ ورودی نمایشگاه ۸ یورو

موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب وین شرکت می کند.
حضور ایران در نمایشگاه کتاب وین/ ورودی نمایشگاه 8 یورو

به گزارش بابل نوین،در این دوره از نمایشگاه ناشران ایرانی با ارائه کتاب هایی در حوزه دین، تاریخ، علوم، ایران شناسی، آموزش خط، مجموعه داستان های شاهنامه، آموزش زبان فارسی و هنر به ارائه آثار خود می پردازند.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد صنعت نشر، کتاب و ادبیات در اتریش محسوب می شود که با همکاری اتحادیه ناشران اتریش و بخش خصوصی به عرضه تازه ترین کتاب های منتشر شده در زمینه آثار داستانی ،کتاب های آموزش آشپزی، نشریات، هنر و موسیقی، ادبیات کودکان و نوجوانان و سفرنامه ها می پردازد . نمایشگاه بین المللی کتاب وین به مثابه جشنواره ای است که بیش از ۳۰۰ برنامه جنبی و کارگاه آموزشی در آن گنجانده شده و در ایام برگزاری بیش از ۴۰هزارنفر از آن بازدید می کنند.

هزینه ورود به این نمایشگاه ۸ یورو است که برای دانش آموزان، دانشجویان و سالمندان ۵ یورو، برای خانواده ها ۱۲ یورو و برای کودکان زیر ۱۴ سال رایگان است.

شانزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب وین از ۹ تا ۱۳ نوامبر ۲۰۱۶ برابر با ۱۹ تا ۲۳ آبان ماه سال جاری در فضایی به مساحت هشت هزار و هشتصد متر مربع برگزار می شود. جمهوری اسلامی ایران نیز امسال برای چهارمین بار در این نمایشگاه شرکت می کند.

منبع:سینما خبر

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين