امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

طالبی: بازیکنان ما می‌توانند جای آزمون و حاج‌صفی را پر کنند

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد که تیم ملی در صورت شکست دادن سوریه، ۶۰ درصد از راه صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ را طی کرده است.

به گزارش بابل نوین،جلال طالبی در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال ایران با سوریه در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه اظهار داشت: بازی آسانی نخواهیم داشت، ولی بازی سختی هم برای ما نخواهد بود. تیم ما اگر روال عادی را طی کند، سه امتیاز را خواهد گرفت و بعید می‌دانم دچار مشکل شویم. شانس برد ما در این مسابقه بالا است و بچه‌ها نیز روحیه خیلی خوبی دارند. اگر سوریه را ببریم، ۶۰ درصد از راه صعود را طی خواهیم کرد، ولی بازی با قطر و کره‌جنوبی هم در زمین این دو تیم برای ما سخت خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا غیبت سردار آزمون و احسان حاج‌صفی در این بازی مشکل‌ساز نخواهد شد؟ گفت: آنها بازیکنان تأثیرگذاری هستند، ولی در تیم ملی بازیکنان خوبی حضور دارند و می‌توان جای این دو بازیکن را پر کرد. آزمون در چهار بازی قبلی تیم ملی عملکرد چندان خوبی نداشت، ولی حاج‌صفی در بازی با کره‌جنوبی جزو بازیکنان تأثیرگذار تیم ملی بود، هرچند که در این مسابقه ۱۰ بازیکن دیگر ما هم خوب بودند.

طالبی در پایان عنوان کرد: شاید غیبت این دو بازیکن دست کی‌روش را کمی ببندد، ولی فکر نمی‌کنم ایران با مشکل خاصی مواجه شود./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين