امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۲۰:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تغییرات احتمالی در هیات مدیره استقلال

درگذشت پورحیدری و اختلافات علنی در هیات مدیره استقلال دو اتفاقی است که می تواند منجر به تغییرات زودهنگام در هیات مدیره استقلال شود.

 

 

به گزارش بابل نوین،تغییر در اعضای هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس موضوعی است که با تغییر در وزارت ورزش و جوانان اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. با درگذشت منصور پورحیدری عضو هیات مدیره استقلال، این باشگاه برای برگزاری جلسات خود و تصویب مصوبه ها نیاز به معرفی یک عضو جدید دارد.  موضوعی که می تواند تغییرات در هیات مدیره باشگاه استقلال را به زمانی نزدیکتر از آن چیزی که انتظار می رفت تبدیل کند تا تغییرات مدیریتی استقلال در میانه فصل رخ دهد.
با توجه به رابطه نزدیک رضا افتخاری با وزیر جدید ورزش و جوانان به نظر می رسد او همچنان کار خود را به عنوان مدیرعامل استقلال ادامه دهد و تغییرات احتمالی در راستای حذف نیروهای مخالف افتخاری انجام شود که این موضوع می تواند منجر به یکدست شدن هیات مدیره با حذف مخالفان افتخاری شود.
مدیرعامل استقلال در روزهای ابتدایی حضور خود در استقلال به دلیل اختلاف نظر با رئیس هیات مدیره این باشگاه درباره برخی انتصاب ها و تصمیم گیری ها حواشی زیادی را تجربه کرد و اگر وزارت ورزش و جوانان به دلیل انتخاب جانشین پورحیدری قصد ورود به هیات مدیره این باشگاه را داشته باشد، جهانیان رئیس جدید هیات مدیره شانس کمی برای ادامه حضور در باشگاه استقلال خواهد داشت./م

منبع : ورزش سه

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين