امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/09 - 19:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مشاور فرماندهی سپاه صاحب الامر قزوین:

پشت تمام فرقه‌ها عوامل استکبار و صهیونیست وجود دارند

حجت الاسلام حسینی گفت: پشت تمام فرقه‌ها عوامل استکبار و صهیونیست وجود دارد، در گذشته بنی امیه و بنی عباس‌ها در برابر اسلام ناب محمدی می‌ایستادند و امروز آمریکا، اسراییل و صهیونیست با اسلام مبارزه می‌کنند.

 

 

به گزارش بابل نوین،حجت الاسلام سید مرتضی حسینی، مشاور فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین :  اربعین را روز پیروزی خون بر شمشیر دانست و گفت: اربعین یعنی حق همیشه ماندنی است، خون امام حسین(ع) از بین رفتنی نیست.

وی در ادامه افزود: در اربعین پیام امام حسین(ع) و اهداف ایشان به جهانیان ابلاغ می‌شود، اربعین روز مبارزه با استکبار و یزیدیان زمان است که مسیر اسلام را عوض کردند.

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیاده روی اربعین قدرت و عزت شیعیان را به دنیا نشان می‌دهد، ابراز کرد: بعد از همایش عظیم پیاده روی اربعین نظام سلطه ضعیف‌تر و عقب نشینی می‌کنند.

آمریکا و اسراییل یزید زمان هستند

مشاور فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) اظهار کرد: پشت تمام فرقه‌ها عوامل استکبار و صهیونیست وجود دارد، در گذشته بنی امیه و بنی عباس‌ها در برابر اسلام ناب محمدی می‌ایستادند و امروز آمریکا، اسراییل و صهیونیست با اسلام مبارزه می‌کنند.

حجت الاسلام حسینی مذاکره با دشمنان را غیرمنطقی دانست و عنوان کرد: مذاکره با دشمنان نه تنها مشکلات را حل نمی‌کند بلکه دشمنان را گستاختر و جسورتر می‌کند و دندان طمع آنها به منابع و ذخایر کشورهای اسلامی بیشتر می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: کسانی که مذاکره با دشمنان را بیان می‌کنند کوته فکر و جاهل هستند و سخنان رهبر معظم انقلاب را به درستی درک نکرده‌اند.

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: حضور طلبه‌ها در پیاده روی اربعین باید منسجم شود و آنها در بین نماز ظهر یا نماز مغرب به تبلیغ بپردازند یا بعد از مراسم ذکر مصیبت یا در مسیر راه روحانیان به تبلیغ بپردازند و اهداف امام حسین(ع) را شرح دهند.

مشاور فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) عنوان کرد: در حوزه‌های علمیه به طلاب آموزشهای لازم داده می‌شود و نیازی نیست آنها برای پیاده روی اربعین آموزش جداگانه‌ای ببینند.

حجت الاسلام حسینی در پایان گفت: تبلیغ را نباید تنها بر عهده طلاب و رحانیان بگذاریم و همه باید در پیاده روی اربعین مبلغ باشند و امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکنند./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين