امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۱۹:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
آیت الله حیدری:

اختلاف بین نیروهای مؤمن نتیجه ای جز شکست ندارد/ قطب نمای حرکت باید تاکیدات رهبری باشد

نماینده مردم خوزستان در خبرگان با بیان این که تنها راه پیروزی وحدت است، گفت: تفرقه و اختلاف بین نیروهای مؤمن جز شکست و ناکامی نتیجه ای برای نیروهای مؤمن و انقلابی ندارد و قطعا به نفع دشمن است.

 

 

به گزارش بابل نوین، آیت الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری :وحدت نیروهای مؤمن و انقلابی را امری ضروری دانست و گفت: پیمودن راه ایمان، مبارزه و مقاومت جز در سایه وحدت ممکن نیست.

وی افزود: تنها راه پیروزی وحدت است و الا تفرقه و اختلاف بین نیروهای مؤمن جز شکست و ناکامی نتیجه ای برای نیروهای مؤمن و انقلابی ندارد و قطعا به نفع دشمن است؛ بنابراین عقل و شرع اقتضا می کند که نیروهای مؤمن هرچه بیشتر به هم پیوسته باشند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که نیروهای مؤمن و انقلابی باشد صفی واحد تشکیل دهند، اظهار داشت: باید سوء ظن نسبت به مؤمنان وجود نداشته باشد و کسی توهین نکند.

وی ادامه داد: همچنین باید احترام ها را نگه داشت و رعایت کرد، افراد باید به اهداف بلند مدت و دراز مدت فکر کنند، مسأله مهم این است که منافع حزبی، جناحی و باندبازی باید اجتناب کرد و منافع جمعی و کلی را در نظر گرفت.

آیت الله حیدری با بیان این که منافع فردی باید فدای منافع جمعی و کلی شود، ابراز داشت: مهم تر از همه این است که با محوریت رهبری ولی الله حرکت کرد، قطب نمای حرکت باید آموزه های رهبری باشد./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين