امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/09 - 19:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتخاری: شهباززاده به دنبال حضور در تیم‌های خارجی است

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اگر موفق به جذب اسپانسر شویم دیگر از قرارداد بازیکنان کسر نخواهیم کرد.

به گزارش بابل نوین،رضا افتخاری درخصوص تغییرات در وزارت ورزش و جوانان گفت: حضور سلطانی‌فر را به فال نیک می‌گیریم و برای وزیر جدید آرزوی موفقیت می‌کنم. به محمود گودرزی هم که در سه سال گذشته زحمت زیادی برای وزارت ورزش کشید خسته نباشید می‌گویم.

وی افزود: سلطانی فر از مدیران با تجربه و کار آزموده است که مورد تایید رئیس جمهور و دولت است سابقه کار در ورزش را دارد و مطمئنا موفق خواهد شد. من هم یکی دو سال سابقه همکاری با او را داشته‌ام وبا حضور او به آینده ورزش خوش‌بین هستم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره جانشین مرحوم پورحیدری در هیات مدیره این باشگاه گفت: شب گذشته در این خصوص با وزیر صحبت کردم و گفت دو هفته برای بررسی فرصت دهیم تا با هماهنگی فرد جایگزین را معرفی کنیم.

افتخاری درباره موضوع کسر قرارداد از بازیکنان استقلال گفت: این موضوع بسته به شرایط درآمدزایی باشگاه دارد اگر بتوانیم اسپانسر را تامین کنیم از قرارداد بازیکنان کسر نمی‌کنیم در غیر این صورت با هماهنگی خودشان عمل خواهیم کرد باید بگویم که امروز ۱۰ درصد دیگر از قرارداد بازیکنان به حسابشان واریز شد.

وی درباره شرایط بازگشت شهباززاده به استقلال عنوان کرد:‌در مراسم ختم پورحیدری او را دیدم اما فرصتی برای صحبت با او نشد البته دوستانی که با او در تماس بودند عنوان کردند که او به دنبال درآمد است و می‌خواهد کارش را در تیم‌های خارجی دنبال کند.

افتخاری درباره استعفای جهانیان با توجه به رابطه خوبی که با گودرزی داشت: از هیات مدیره استقلال گفت: در این باره چیزی نمی‌دانم و از خود جهانیان بپرسید.

مدیرعامل استقلال درباره استعفای طاهری از باشگاه پرسپولیس گفت: امروز او را دیدم اما چیزی در این خصوص از او نشنیدم./م

منبع : فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين