امروز : شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
عالم لبنانی تأکید کرد؛

چشم دوختن به یاری بیگانگان اشتباه بزرگی است

رییس جمعیت علمای صور لبنان با تأکید بر اینکه چشم دوختن به یاری بیگانگان اشتباه بزرگی است، مقاومت اسلامی را امید مسلمانان توصیف کرد.

 

 

به گزارش بابل نوین،حجت الاسلام شیخ علی یاسین رییس جمعیت علمای صور لبنان با شیخ سعید قاسم رییس شورای اسلامی فلسطین و هیأت همراه دیدار کرد و آخرین تحولات منطقه به ویژه فلسطین را مورد بررسی قرار داد.

وی گفت: معاهده بالفور (پذیرش تأسیس رژیم صهیونیستی) با اولین گلوله ای که مقاومت علیه دشمن صهیونیستی شلیک کرد، از اعتبار ساقط شد. پروژه آمریکایی ـ صهیونیستی به شدت تلاش می کند تا این معاهده را در راستای تسلط بر منطقه اجرایی سازد.

این عالم لبنانی با اشاره به اینکه این پروژه به فضل نیروهای مقاومت محکوم به شکست است، افزود: کسانی که به یاری بیگانگان چشم دوخته اند، سخت در اشتباه هستند زیرا خیر و صلاح امت تنها در پرتو مقاومت محقق می شود.

شیخ علی یاسین بر لزوم حمایت همگانی از گزینه مقاومت تأکید کرد و اظهار داشت: مقاومت نه تنها به آزادی لبنان و فلسطین می پردازد بلکه با دشمن تکفیری می جنگد.

رییس جمعیت علمای صور، وحدت ملت و گروه های فلسطینی را تنها راه آزادی این سرزمین از لوث اشغالگران توصیف کرد.

شیخ سعید قاسم نیز از انتخاب رییس جمهور در لبنان ابراز خرسندی کرد و گفت: امیدواریم دوران جدید به ریاست میشل عون به استقامت آوارگان فلسطینی در اردوگاه های این کشور انجامیده و ارتش و ملت و مقاومت بتوانند امنیت و ثبات و پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشند.

وی ادامه داد: شهید مقاومت، شهید فلسطین به شمار می آید چرا که مقاومت در هر مکانی به نبرد بپردازد، هدف اصلی آن آزادی فلسطین خواهد بود./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين