امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کیانی: آجورلو مثل یک پدر در کنار تیم است

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی از عملکرد مدیرعامل این باشگاه تبریزی تمجید کرد.

به گزارش بابل نوین،مهدی کیانی در مورد اردوی تیمش در جزیره کیش اظهار داشت: تیم ما شرایط بسیار خوبی دارد. خیلی وقت بود که به اردو نرفته بودیم و فکر می‌کنم این اردو برای‌مان لازم بود. ما تلاش می‌کنیم در این اردو تمرینات خوبی را انجام داده و خودمان را برای ادامه لیگ و بازی جام حذفی آماده کنیم.

وی در ادامه از آمادگی تیمش برای بازی با برق جدید شیراز در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور یاد کرد و گفت: جام حذفی جام شگفتی‌هاست و هیچ حریفی برای ما ساده نیست. ما برق را دست‌کم نمی‌گیریم و مطمئن باشید تیم ما با نهایت قدرت بازی خواهد کرد، چون هدف‌مان قهرمانی است و باید بازی به بازی جلو برویم.

کیانی در خصوص مسائل مدیریتی باشگاه تراکتورسازی و صحبت‌هایی که از طرف برخی از اعضای هیئت مدیره در مورد مصطفی آجورلو، مدیرعامل این باشگاه مطرح شده است، گفت: احساس می‌کنم در این میان سوءتفاهماتی ایجاد شده بود. آقای آجورلو مدیریتی عالی در تراکتورسازی داشته است. من نمی‌خواهم به سال‌های گذشته برگردم، اما امسال ایشان واقعاً مثل یک پدر در کنار تراکتورسازی بوده و عملکرد بسیار خوبی داشته است.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در خاتمه تصریح کرد: من در جایگاه کاپیتان تیم گاهی اوقات در مورد شرایط و خواسته‌های تیم با مدیرعامل صحبت می‌کنم و آجورلو هم از هیچ چیزی دریغ نکرده است. همه ما باید دست به دست هم بدهیم تا تیم‌مان وارد حاشیه نشود. در ضمن اعضای هیئت مدیره هم نباید مدیرعامل را تنها بگذارند./م

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين