امروز : پنج شنبه, ۸ تیر , ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئولان به فکر باشند

پدر «شهید جاویدالاثر غلام‌علی چترزنگاری» آرزو دارد روزی مردم محله‌‌شان از خیابان آسفالت شده استفاده کنند

پدر "شهید چترزنگاری" گفت: آرزو دارم مردم محله ما هم روزی شاهد برطرف کردن مشکلات خود از جمله آسفالت باشند تا بتوانند در عبور و مرور و تهیه مایحتاج اولیه زندگی کمترین مشکل را داشته باشند.

۱-۷-copy

به گزارش بابل نوین، طی دیداری که سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه ناحیه بابل به همراه جمعی از همکاران با خانواده شهید جاویدالاثر غلام‌علی چترزنگاری داشت خانواده این شهید والامقام و جمعی از اهالی محل از وضعیت نامناسب خیابان عبوری در این منطقه خواستار رفع مشکل مردم از سوی مسئولان شدند.

ابوطالب چترزنگاری پدر شهیدی که از بیماری کم بینایی رنج می برد علت عدم مراجعه به بیمارستان در بابل و چشم پزشک متخصص را جاده ناهموار دانست و در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: آرزو دارم مردم محله ما هم روزی شاهد برطرف کردن مشکلات خود از جمله آسفالت باشند تا بتوانند در عبور و مرور و تهیه مایحتاج اولیه زندگی کمترین مشکل را داشته باشند.

وی افزود: بنده از سرو جانم برای دادن این سرباز شهید که تنها فرزند سالمم بود راضی هستم و گلایه‌ای نداریم اما امیدوارم مسئولان هم به فکر مشکلات مردم منطقه ما باشند.

در پایان دیدار جمعی از پرسنل سپاه ناحیه بابل اهالی منطقه با دیدن یک مقام مسئول در روستای قرآن تالار بخش بابلکنار ضمن گلایه از وعده‌های برخی از مسئولین و نمایندگان مجلس در آسفالت این خیابان که بیش از ۲۰ خانوار دارد خواستار پیگیری سرهنگ محمدپور در زمینه حل مشکل عبور و مرور شدند که نامبرده ضمن دلجویی قول داد این مسئله را به اطلاع مسئولان مربوطه برساند.

گفتنی است برخی از خیابان‌های روستای قرآن تالار در بخش بابلکنار که حدود ۳۰ کیلومتر با شهرستان بابل فاصله دارد جاده خاکی و دارای شیب تند است که تدبیر مسئولان در رفع این مشکلات را می‌طلبد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

 

تبليغات در بابل نوين

تبليغات در بابل نوين