امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
پدر شهید جاویدالاثر غلام‌علی چترزنگاری:

آرزو دارم روزی مردم محله‌‌ما از خیابان آسفالت شده استفاده کنند

پدر "شهید چترزنگاری" گفت: آرزو دارم مردم محله ما هم روزی شاهد برطرف کردن مشکلات خود از جمله آسفالت باشند.

۱-۷-copy

به گزارش بابل نوین، طی دیداری که سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه ناحیه بابل به همراه جمعی از همکاران با خانواده شهید جاویدالاثر غلام‌علی چترزنگاری داشت خانواده این شهید والامقام و جمعی از اهالی محل از وضعیت نامناسب خیابان عبوری در این منطقه خواستار رفع مشکل مردم از سوی مسئولان شدند.

ابوطالب چترزنگاری پدر شهیدی که از بیماری کم بینایی رنج می‌برد علت عدم مراجعه به بیمارستان در بابل و چشم پزشک متخصص را جاده ناهموار دانست و در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: آرزو دارم مردم محله ما هم روزی شاهد برطرف شدن مشکلات خود از جمله آسفالت باشند تا بتوانند در عبور و مرور و تهیه مایحتاج اولیه زندگی راحت‌تر شوند.

وی افزود: بنده از سرو جانم برای دادن این سرباز شهید که تنها فرزند سالمم بود راضی هستم و گلایه‌ای نداریم اما امیدوارم مسئولان هم به فکر مشکلات مردم منطقه ما باشند.

پدر شهید چترزنگاری تصریح کرد: وظیفه ما دادن خون خود و خانواده‌مان برای اسلام است، من فرزند سالم دیگری ندارم وگرنه حتما او را هم پای انقلاب قربانی می‌کردم.

وی در پایان گفت: وظیفه ما دادن جان و مال‌مان در راه اسلام بود امیدوارم مسئولان هم این‌گونه عمل کنند و برای خدمت به مردم از جمله منطقه روستایی ما کم نگذارند.

گفتنی است برخی از خیابان‌های روستای قرآن تالار در بخش بابلکنار که حدود ۳۰ کیلومتر با شهرستان بابل فاصله دارد جاده خاکی و دارای شیب تند است که تدبیر مسئولان در رفع این مشکلات را می‌طلبد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين