امروز : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسلامیان در انتخابات بی رقیب نیست

اگر به یاد داشته باشید در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال محمود اسلامیان به عنوان نایب رئیس دوم رای نیاورد و جای او در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خالی ماند.

 به گزارش بابل نوین ،حال با گذشت چند ماه و در فاصله یک ماه مانده به برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اعضای هیات رئیسه محمود اسلامیان را به عنوان کارشناس به جمع اعضای هیات رئیسه البته به طور موقت اضافه کرده اند! سمتی که پیش تر در اختیار حیدر بهاروند بود که به تازگی سرپرست سازمان لیگ برتر شده است.
حال برنامه فدراسیون فوتبال این است در مجمع آتی حیدر بهاروند را به عنوان نایب رئیس دوم معرفی کند. بهاروند در صورتی که رای بیاورد علاوه بر نایب رئیسی دوم به عنوان رئیس سازمان لیگ برتر انتخاب خواهد شد. اما تفاوتی که در معرفی حیدر بهاروند و محمود اسلامیان وجود دارد این است که فدراسیون فوتبال تنها یک نفر را می تواند به عنوان نایب رئیس دوم به اعضای مجمع عموی معرفی کند اما محمود اسلامیان به عنوان کارشناس باید ثبت نام کند و دور از ذهن نیست به موازات محمود اسلامیان چند کارشناس دیگر هم برای عضویت در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کنند! در این صورت باید گفت محمود اسلامیان این بار بر خلاف دفعه قبل برای حضور در جمع اعضای هیات رئیسه چند رقیب خواهد داشت.
هر چند گفته می شود حیدر بهاروند که هم اکنون یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است برای حضور در سازمان لیگ برتر و اینکه به عنوان نایب رئیس دوم معرفی شود باید از سمت خود استعفاء کند و در این صورت نمی تواند تا دوره بعدی در انتخابات شرکت کند! در این صورت باید گفت حضور حیدر بهاروند در انتخابات آتی غیر قانونی خواهد بود مگر اینکه وی از سمت خود استعفاء نکند و تنها به عنوان عضور هیات رئیسه در تشکیلات فدراسیون فوتبال باقی بماند./ز

منبع:ورزش سه

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين