امروز : شنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
ذوالفقاری: هر روز یک شایعه جدید درست می‎کنند

واکنش تند تراکتور به مذاکره با عالیشاه و نوراللهی

سرپرست تیم تراکتورسازی نسبت به مذاکره با دو بازیکن پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش بابل نوین ،از یکی، دو روز گذشته شایعه سرباز شدن امیدعالیشاه و احمد نوراللهی در نیم فصل رقابت های لیگ برتر در رسانه ها مطرح شده است.
درباره این دو بازیکن که از معافیت تحصیلی استفاده کرده و فعلا بازیکن پرسپولیس هستند، گفته می شود مورد توجه باشگاه تراکتورسازی قرار گرفته اند و در نیم فصل به عنوان بازیکن سرباز راهی تبریز می شوند.
این در حالی است که مسئولان پرسپولیس تا این لحظه واکنشی به این موضوع نشان نداده اند اما عالیشاه و وکیل نوراللهی در مصاحبه هایی تلویحا جدایی از جمع سرخپوشان تهرانی را رد کرده اند.
چیزی که به موضوع انتقال عالیشاه و نوراللهی به تراکتور دامن می زند، پارگی رباط صلیبی سینا عشوری و نارضایتی قلعه نویی از چند هافبک هجومی تیمش است که احتمالا نیم فصل از لیست تراکتور خارج می شوند.
با وجود همه این مسائل تراکتوری ها هر گونه مذاکره با دو هافبک پرسپولیس را تکذیب می کنند.
ایوب ذوالفقاری، سرپرست تراکتورسازی درباره شایعه جذب نوراللهی و عالیشاه به”ورزش سه” می گوید: «ما دیگر خسته شدیم اینقدر شایعات متعدد درباره تراکتورسازی را تکذیب کردیم. متاسفانه برخی افراد حاشیه درست می کنند. هیچ کس از باشگاه تراکتورسازی مذاکره ای با عالیشاه و نوراللهی انجام نداده و تمام مسائلی که در این باره مطرح می شود، کذب محض است.»/ز

منبع:ورزش سه

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين