امروز : چهارشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نمایشگاه مطبوعات؛

پرویز سروری: دولت بسیار نارکارآمد عمل می‌کند

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از عملکرد دولت روحانی، گفت: امروز شاهد هستیم که دولت روحانی نه به وعده‌های خود عمل کرده و نه توقعات را مرتفع ساخته است.

به گزارش بابل نوینپرویز سروری، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا دولت روحانی می‌تواند در انتخابات آتی پیروز شود، گفت: در حوزه کارآمدی دولت روحانی بسیار بد عمل کرده است.

وی افزود: روحانی هنوز نتوانسته وعده‌هایی را که داده بود و بر اساس آنها توقعات اجتماعی ایجاد شد را عملی کند. متاسفانه رییس دولت یازدهم تمام مطالبات مردم را در سبد برجام قرار داد.

این فعال سیاسی با انتقاد شدید از عملکرد اقتصادی دولت کنونی، عنوان داشت: دولت به طور کامل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بی توجهی می‌کند و در بخش سیاست‌های معیشتی نیز ضعیف عمل می‌کند.

وی تأکید کرد: در زمان باقی مانده برای دولت یازدهم اگر تمرکز دولت بر مشکلات معیشتی باشد و تنها به گفتاردرمانی نپردازد، شاید بتواند توفیق کسب کند.

سروری با ارائه راهکار در خصوص بهبود وضعیت کنونی کشور، عنوان داشت: موضوعات اصلی امروز در زندگی مردم نمود پیدا کرده است، این موضوعات نیز که عموما از مشکلات جامعه هستن با حرف زدن و ایجاد یک مدینه فاضله رفع و رجوع نمی‌شوند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت: اشتغال، رونق اقتصادی، ایستایی کارخانجات و… مسایلی هستند که باید در سال پایانی دولت به آنها توجه جدی شود./م

منبع : رسا

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين