امروز : دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ - ۱۶:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
پیشبینی کی‎روش درست از آب در آمد؛

پیروزی هشت گله ایران برابر پاپوآ گینه

شاگردان کارلوس کی‌روش موفق شدند با هشت گل حریف نه چندان مطرح خود را شکست دهند و اینگونه مهیای دیدار حساس برابر سوریه شوند.

به گزارش بابل نوین،شاگردان کارلوس کی‌روش که در مالزی به سر می برند تا دیدار پنجم خود در مرحله انتخابی جام جهانی را برابر سوریه انجام دهند، امروز در دیداری دوستانه به مصاف پابوآگینه رفتند و در نهایت این حریف را با هشت گل شکست دادند.

این دیدار که در هوایی بارانی برگزار می شد، با گل های دقایق ۱۴، ۳۸، ۴۷،۵۴، ۵۸،۵۹،۷۱ و ۸۰ به سود ایران خاتمه یافت. از دقیقه ۷۰ این دیدار با بارش شدید باران همراه بود تا شاگردان کی روش با مشکل زیادی مواجه شوند.

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران، در وقفه به وجود آمده بین دیدارهای تیم ملی به مالزی سفر کرده بود تا شرایط این کشور را که میزبانی دیدار ایران و سوریه را برعهده دارد، بررسی کند. او در بازگشت با اعلام لیست عجیبش برای دیدار با سوریه و در واکنش به آن اعلام کرد که با توجه به این بررسی ها متوجه شده در زمان برگزاری دیدار ایران برابر سوریه شرایط جوی همراه با بارندگی شدید خواهد بود و به همین منظور بازیکنانی با خود همراه کرده که توانایی بیشتری در انجام بازی در این شرایط جوی را برخوردار هستند./م

منبع : ورزش سه

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين