امروز : دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/10 - 17:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سخنگوی وزارت ارشاد:

هیچ بحثی راجع به تغییرم نیست/ موسیقی، برنامه‌های ارشاد را تحت‌الشعاع قرار داده است

نوش‌آبادی با اشاره به اینکه تدبیر و قطع چالش‌ها در اولویت وزیر است، گفت: نظر آقای صالحی امیری این بوده که بنده کار را ادامه دهم، اگر تحولاتی نیز رخ دهد ایشان مطرح خواهد کرد.

هیچ بحثی راجع به تغییرم نیست/ موسیقی، برنامه‌های ارشاد را تحت‌الشعاع قرار داده است

به گزارش بابل نوین،حسین نوش بادی سخنگوی وزیر ارشاد با بیان اینکه مهمترین تغییر کنونی در وزارت ارشاد تغییر خود وزیر بوده است، اظهار داشت: آقای صالحی امیری به عنوان وزیر ارشاد تحولات را در اولویت خود قرار نداده‌اند بلکه پیش از تغییر به تدبیر و قطع چالش‌ها توجه دارد.

وی با بیان اینکه نگاه وزیر ارشاد کاهش دغدغه‌های موجود است، افزود: از نظر ایشان باید آسیب‌های فرهنگی را شناخت و دغدغه‌ها را احصا کرد و با برنامه‌ریزی برای رفع آنها پیش رفت.

موسیقی سایر برنامه‌های ارشاد را تحت‌الشعاع قرار داده است

سخنگوی وزیر ارشاد به سیاست وزارت ارشاد درباره موسیقی اشاره کرد و گفت: یکی از چالش‌های وزارت ارشاد موسیقی است که آقای صالحی امیری اعتقاد دارد در موسیقی انحرافاتی به وجود آمده تا سایر فعالیت‌های وزارت ارشاد را تحت‌الشعاع قرار دهد.

نوش‌آبادی با بیان اینکه برخی تلاش می‌کنند فعالیت‌های وزارت ارشاد را تخریب کنند، گفت: برای رسیدن به قله‌های فرهنگی چاره‌ای جز همگرایی فرهنگی نداریم. ما باید از تصمیم‌های چالش‌برانگیز پرهیز کنیم تا فضای باثباتی داشته باشیم، اما متأسفانه گاهی اوقات انتظارات افراد از وزارت ارشاد بیش از مسئولیت‌های آن است.

وی با اشاره به اینکه مجموعه فعالیت‌های موسیقی به ۵ درصد کل فعالیت‌های ارشاد نمی‌رسد، افزود: ۹۵ درصد فعالیت‌های ما در بخش هنرهای تجسمی، مطبوعات، تئاتر و سینما، اوقاف و حج و زیارت است، اما برنامه‌های موسیقایی باعث به حاشیه رانده شدن فعالیت‌ها ما شده است به‌طوری که برخی افراد با یک کنسرت‌ تمامی زحمت‌ها و برنامه‌های ما را زیر سوال می‌برند.

مرز قانون و شرع تعیین‌کننده برگزاری کنسرت‌ها است/ هیچ بحثی راجع به تغییرم نیست

سخنگوی وزیر ارشاد با اشاره به اینکه مرز قانون و شرع تعیین‌کننده برگزاری کنسرت‌ها است، تصریح کرد: در برگزاری کنسرت‌ها در برخی استان‌ها اختلافاتی به وجود آمده است که باید شخص وزیر به جمع‌بندی برسد، با آغاز ربیع‌الاول تصمیم‌ها برای برپایی کنسرت‌ها نهایی و اطلاع‌رسانی می‌شود، البته ملاحظاتی هم خواهد شد و تلاش می‌کنیم دغدغه‌ها را به حداقل برسانیم.

نوش‌ابادی در ادامه با بیان اینکه تحولی در سخنگوی وزارت ارشاد فعلاً چیزی نداریم، گفت: نظر آقای وزیر این بوده که بنده کار را ادامه دهم، اگر تحولاتی نیز رخ دهد ایشان مطرح خواهند کرد، البته فعالیت من در وزارت ارشاد به عنوان سخنگو بحث ثانویه است؛ چراکه فعالیت اصلی بنده در معاونت پارلمانی ارشاد است./م

منبع :فارس

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين