امروز : پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/10 - 18:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آصفی: پول بلوکه شده ایران در مرحله است

مشاور روابط بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: سعودی‌ها شبیه آن بزی هستند که می‌خواهد با پرتاب خود از پشت بام هم به خودش و هم به صاحبش آسیب برساند.
به گزارش بابل نوین،مشاور روابط بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: سعودی‌ها شبیه آن بزی هستند که می‌خواهد با پرتاب خود از پشت بام هم به خودش و هم به صاحبش آسیب برساند.
به گزارش فارس، حمیدرضا آصفی مشاور روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال با حضور در غرفه باشگاه خبری توانا (فارس) در مورد پول بلوکه شده ایران در فیفا گفت: در این مورد در مسیر درستی حرکت می‌کنیم. از چند ماه گذشته مذاکراتی با سفارت ایران در سوئیس انجام داده‌ایم و فدراسیون فوتبال پیگیر مسائل بوده و در‌ آینده نیز خواهد بود. البته این پرونده در مرحله بروکراسی یا کاغذبازی است و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک به حق خودمان برسیم. ولی نمی‌شود زمان درستی برای آن مشخص کرد.
وزیر اسبق امور خارجه در مورد مناقشه بر سر بازی ایران و عربستان گفت: سعودی‌ها شبیه آن بزی هستند که می‌خواهد با پرتاب خود از پشت بام هم به خودش و هم به صاحبش آسیب برساند. ما با بازی که در بحرین انجام دادیم، به آنها نشان دادیم که حتی اگر با بحرین مشکل هم داشته باشیم، دوست نداریم مسائل سیاسی را با مسائل ورزشی دخالت دهیم. امیدوارم آنها هم از لجاجت دست بردارند و در نهایت در این موضوع به یک اجماع برسیم. البته در این موضوع نه تنها ما بلکه سعودی‌ها هم متضرر می‌شوند چون هم ما و هم آنها میزبانی را از دست می‌دهیم./ز
منبع:صراط
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين