امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/11 - 13:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دست اماراتی‌ها برای AFC رو شد؛ محرومیت باشگاه النصر برای جعل سند

به گزارش بابل نوین، کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه النصر امارات را به جرم جعل سند برای یکی از بازیکنان خود و استفاده از این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا جریمه کرد و تمام پول‌های دریافتی این باشگاه را پس گرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه اخیر خود تصمیم جدیدی را درباره باشگاه النصر امارات و «سانتوس مونتریو» بازیکن این تیم گرفت. سانتوس و باشگاه النصر پیش از این اسناد تحریف شده‌ای را برای فریب AFC ارائه دادند که نقض کننده ماده ۶۲ کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا بود. این اسناد مربوط به پاسپورت اندونزیایی برای سانتوس بود که کمیته انضباطی AFC آنرا تحریف شده تشخیص داد.
بر این اساس، سانتوس به سه ماه محرومیت و پرداخت ۱۰ هزار دلار محکوم شد. باشگاه النصر هم به پرداخت ۵۰ هزار دلار جریمه، بازگرداندن تمام پول‌های دریافتی به واسطه حضور در لیگ قهرمانان آسیا (۳۴۰ هزار دلار) و محرومیت دو ساله از حضور در این مسابقات محکوم شد.
این اقدام باشگاه النصر برای دور زدن سهمیه بازیکنان خارجی در لیگ قهرمانان آسیا (سه بازیکن غیر آسیایی و یک بازیکن آسیایی) صورت گرفته بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا متوجه آن شد.
تیم النصر امارات تیم تراکتورسازی ایران را در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا حذف کرده بود ولی در مرحله یک چهارم با قبول شکست مقابل الجیش از دور این رقابتها کنار رفت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين