امروز : دوشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
با حضور در غرفه مطرح شد؛

توضیح رامبد جوان درباره حضور یا عدم حضور جناب خان در خندوانه

رامبد جوان با اشاره به اینکه دور جدید بخش برنامه خندوانه بعد از ماه صفر آغاز می‌شود؛ درباره آخرین وضعیت حضور جناب‌خان در این برنامه توضیح داد.

به گزارش بابل نوین، رامبد جوان (کارگردان و مجری برنامه خندوانه) با حضور در غرفه خبرگزاری ایلنا و تشکر از فعالیت‌های خبرنگاران این خبرگزاری؛ گفت: دور جدید برنامه خندوانه با برخی تغییرات از بعد از پایان ماه صفر و اواسط ماه آذر آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که این فصل از خندوانه جذاب‌تر از سری‌های قبل باشد و ایده‌های خوبی برای تولید و پخش این فصل در نظر گرفته‌ایم.

رامبد جوان درباره مسائلی که به تازگی پیرامون حضور جناب‌خان در خندوانه مطرح شده است، گفت: در حال بررسی هستیم و با سعید سالارزهی نیز در حال گفتگو هستیم اما اینکه در فصل جدید برنامه خندوانه جناب خان حضور داشته باشد یا خیر مشخص نیست و شاید جناب خان از این برنامه جدا شود.

جوان در پاسخ به این سوال آیا در صورت جدا شدن جناب‌خان عروسک جدیدی به این برنامه اضافه می‌شود یا خیر ؟ گفت: حتما نباید در این برنامه یک عروسک تولید کنیم و یا عروسکی حضور داشته باشد زیرا برنامه ما عروسکی نیست.

جوان ادامه داد: امروز میزان علاقمندی به جناب خان در بین مردم بسیار زیاد است. باید ببینیم که سعید سالارزهی با تلوزیون به چه تفاهماتی برای ادامه حضور جناب‌خان می‌رسد و من در این مذاکرات به هیچ عنوان دخالت نمی‌کنم.

جوان افزود: قصدم این است که فصل جدید خندوانه را بسازم و از نظر من خندوانه برنامه‌ای است که ساخت آن شروع شد و در ادامه راه جناب خان به آن اضافه شد. امکان دارد در مسیر ساخت کاراکتر و شخصیت‌های جدیدی به برنامه اضافه شود یا بیرون برود اما هیچ کدام از این مسائل مانعی برای ادامه ساخت خندوانه نیست.

جوان افزود: دکور برنامه نیز تغییر کرده است و کاملا یک دکور جدید با هدف اینکه مردم به میهمان و بازیگران نزدیک‌تر شوند؛ ساخته شده است.

وی بااشاره به اینکه بعد از استقبال از خندوانه جناب خان تبدیل به یک برند شد، گفت : با همکاری موسسه آیینه جادو محصولات فرهنگی مربوط به جناب خان را همچون بازی یارانه‌ای، نوشت‌افزار و عروسک جناب خان عرضه شده که با استقبال خوبی همراه شده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين