امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۷:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیا رابرت دنیرو هنوز هم دوست دارد به صورت ترامپ مشت بزند؟‌

رابرت دنیرو که پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری به دونالد ترامپ تاخته و گفته بود:‌ «دوست دارم با مشت به صورتش بزنم.» پس از رییس‌جمهور شدن ترامپ به جایگاه او احترام می‌گذارد.

آیا رابرت دنیرو هنوز هم دوست دارد به صورت ترامپ مشت بزند؟‌

به گزارش بابل نوین،رییس‌جمهور شدن ترامپ اعتراضات بسیاری را در سراسر آمریکا برانگیخت. اما ترامپ پیش از انتخاب شدن هم مخالفان سرسختی خارج از عالم سیاست داشت که شاید مشهورترین آن‌ها رابرت دنیرو بود.

پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا یک ویدئو از دنیرو منتشر شد که در آن با تندترین واژه‌ها به ترامپ حمله کرد و با خشم بسیار اعلام کرد که دوست دارد با مشت به صورت او بزند. پس از رییس‌جمهور شدن ترامپ بسیاری منتظر بودند که واکنش دنیرو را ببینند، اما بازیگر «گاو خشمگین» دیگر تمایلی به مشت زدن به ترامپ ندارد.

بازیگر «گاو خشمگین» به جیمی کیمل گفت: «از این‌که می‌بینم ترامپ چهل‌وپنجمین رییس‌جمهور آمریکا شده حس خوبی ندارم. اما الان دیگر نمی‌توانم او را با مشت بزنم، او الان رییس‌جمهور است و من باید به این جایگاه احترام بگذارم هر چند که همه ما به خوبی او را می‌شناسیم. باید منتظر ماند و دید او در مقام رییس‌جمهور چه می‌کند.»

در جریان مبارزات انتخاباتی برای رسیدن به کاخ سفید صحبت‌های ترامپ درباره زنان، مسلمانان،‌ مهاجران و اقلیت‌های نژادی او را به یکی از جنجالی‌ترین نامزدهای ریاست‌جمهوری تاریخ آمریکا بدل کرد.

اما در هر حال ترامپ اکنون رییس‌جمهور است و دنیروی ۷۳ ساله هم با این موضوع کنار آمده است./ز

منبع:سینما خبر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين