امروز : چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/12 - 9:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان
نماینده مجلس:

برخی برداشتی نادرست از نشاط در جامعه دارند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی برداشتی نادرست از نشاط در جامعه دارند و آن را در تضاد با دین و مذهب می دانند در حالیکه نشاط و تفریح سالم به هیچوجه با تعالیم اسلامی منافات ندارد.

به گزارش بابل نوین، سید فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با  ایرنا، ایجاد نشاط در جامعه را ضروری دانست و افزود: جامعه با نشاط و پویا بهتر از یک جامعه افسرده و دلمرده است و به فرمایش امام علی(ع)، شادمانی باعث انبساط روح و مایه تهییج وجد و نشاط است.
وی ادامه داد: همانطور که مسوولان به سلامت، امنیت و اقتصاد جامعه فکر و برای آن برنامه ریزی می کنند، باید برای نشاط و شادی و حفظ روحیه خوب بین مردم تلاش کنند.
ذوالقدر گفت: ایجاد نشاط فرهنگی کمک می کند تا جامعه کمتر دچار آسیب های اجتماعی شود و مردم بویژه جوانان از تفریحات سالم و برنامه های مفید فرهنگی برخوردار شوند.
به گفته وی، جامعه پویا جامعه ای پر از نشاط و شادی است و مردم آن دور از افسردگی، دلمردگی و حزن هستند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه بعضی برداشت نادرستی از نشاط در جامعه دارند و آن را در تضاد با دین و مذهب می بینند در حالیکه تفریح و نشاط سالم در جامعه به هیچوجه با تعالیم اسلامی منافات ندارد به شرطی که هیچ افراط و تفریطی در کار نباشد و از کلمه نشاط فرهنگی سوء استفاده نشود.
وی افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره توجه به امر جوانان و توسعه فرهنگی و تاکیدات رییس جمهوری در این باره، گام های خوب برداشته و اقدامات مناسبی هم برای رشد و توسعه نشاط در جامعه انجام شده که نیاز به استمرار و پیگیری دارد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين