امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/12 - 12:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رقابت های جهانی کشتی پهلوانی بلاروس؛

آعاز جدال نمایندگان کشورمان مقابل حریفان خارجی/حضور ۴۵ کشور دنیا در مسابقات

رقابت های جهانی کشتی پهلوانی امروز (شنبه) در شهر مینسک پایتخت کشور بلاروس برگزار می شود.

به گزارش بابل نوین، نخستین دوره رقابت های جهانی کشتی پهلوانی با حضور نزدیک به ۴۵ کشور جهان، امروز (شنبه) در شهر مینسک بلاروس برگزار می شود.

شش نماینده کشورمان از صبح امروز به مصاف حریفان خود می روند که نتایج وزن کشی آن ها به شرح زیر است:
در وزن ۶۰ کیلوگرم جلال علیزاده در دور اول به مصاف کشتی گیری از کشور گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران ترکیه و بلاروس می رود. در این وزن ۱۴ نفر حضور دارند.
در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۲۱ نفر وزن کشی کرده اند، حمید الهیان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف حریفی از کشور ارمنستان می رود.
در وزن ۸۰ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند، احمد جفاکش پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف کشتی گیری از کشور گرجستان می رود.
در وزن ۹۰ کیلوگرم اسماعیل نجاتیان در دور اول با کشتی گیری از مولداوی مبارزه می کند و در صورت شکست این حریف در دور بعد به مصاف نماینده ای از کشور برزیل می رود در این وزن ۱۵ نفر حضور دارند.
در وزن ۱۰۰ کیلوگرم جواد محجوب در دور اول استراحت می کند و در دور دوم مقابل نماینده کشور ایتالیا کشتی می گیرد در این وزن ۲۱ کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، نیز احمد میرزاپور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف حریفی از کشور ترکیه می رود./م
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين