امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/12 - 12:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش وریا غفوری به دوری چهار ماهه‌اش از فوتبال/ بزرگنمایی شد، زود برمیگردم

مدافع ملی پوش استقلال گفت: خدا را شکر توانستم که در استقلال بازی کنم چون این تیم را از ته قلبم دوست دارم.

به گزارش بابل نوین،وریا غفوری درباره مصدومیت و جراحی زانویش اظهار داشت: متاسفانه مصدومیت من را بزرگنمایی کردند. اول گفتند ۴ ماه طول می کشد اما خوشبختانه به کمک پزشکان یک عمل ساده انجام دادم که نهایتا تا ۶ هفته دیگر به میادین بر می گردم.

مدافع ملی پوش استقلال درباره وضعیت این روزهای آبی پوشان تصریح کرد: امسال متاسفانه لیگ را خوب شروع نکردیم و امتیازات مهمی را از دست دادیم. الان اما وضعیت بدی نداریم و اگر یکی، دو مصدوم  تیم مثل حیدری، چشمی و خود من به ترکیب برگردیم استقلال پرقدرتی خواهیم داشت و انشالله در ادامه نتایج بهتری خواهیم گرفت.

وی درباره احتمال کسر قرارداد از بازیکنان استقلال خاطرنشان کرد: من از این جریانات خبری ندارم چون با من هیچ صحبتی در این زمینه نشده است. اگر هم باشد باید بنشینیم صحبت کنیم و دو طرف به توافق برسند ولی در کل معتقدم این مساله حرفه ای و قابل قبول نیست.

وی در خصوص دیدار با سوریه بیان داشت: اینکه نمی توانم در اردو شرکت کنم و کنار بازیکنان باشم خیلی سخت است ولی خدا را شکر تیم ملی به انسجام رسیده و اگر بازیکنی هم نباشد تیم دچار مشکل نمی شود. فقط می توانیم دعا کنیم راه صعود هموارتر شود.

غفوری در رابطه با حمایت ها از تیم ملی گفت: بارها کی روش گفته که دغدغه اصلی تیم ملی رقیبان ما نیستند و حاشیه هایی است که در داخل وجود دارد. انشاالله این حاشیه ها تمام شود و دست به دست هم دهیم و برای اولین بار در دو دوره متوالی بتوانیم به جام جهانی صعود و دل مردم را شاد کنیم./م

منبع : نود

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين