امروز : چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/13 - 0:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نسخه نهایی اینترنت اکسپلورر ۱۱+دانلود

internet-explorer-logo

به گزارش بابل نوین، مایکروسافت در اواخر شهریورماه نسخه آزمایشی IE11 را برای ویندوز ۷ عرضه کرده بود و حالا هم نسخه نهایی این مرورگر با بهبودهای سرعت و پایداری رسماً برای دانلود عرضه شده است.

نسخه نهایی اینترنت اکسپلورر ۱۱ دارای همه قابلیت‌های و بهینه‌سازی‌های این مرورگر برای ویندوز ۸٫۱ است و خوشبختانه کاربران ویندوز ۷ هم حالا می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند. در واقع Rob Mauceri مدیر گروه برنامه اینترنت اکسپلورر مایکروسافت در گفتگو با وب‌سایت انگجت می‌گوید مایکروسافت نسخه‌های مخصوص ویندوز ۷ و ۸٫۱ اینترنت اکسپلورر ۱۱ را همزمان طراحی و ساخته است.

نسخه جدید IE بهینه‌سازی‌های زیادی از نظر امنیتی و کارایی را شامل می‌شود و قابلیت‌هایی مانند Pre-fetch و pre-render باعث می‌شود صفحه‌ها زودتر بارگذاری شده و در اسکرول و نمایش آن‌ها نیز کندی و تأخیری دیده نشود. همچنین با قابلیت Flip Ahead که از نسخه دهم بهبود یافته است اگر وارد صفحه جدیدی شوید مایکروسافت صفحه قبلی را نیز به خاطر می‌سپارد تا به سرعت امکان بازگشت به آن را داشته باشید. همچنین در نمودار زیر مایکروسافت سرعت مرورگرهای مختلف را در جاوا با IE 11 مقایسه کرده است.

دانلود اینترنت اکسپلورر ۱۱ نسخه ۳۲ بیتی 

دانلود اینترنت اکسپلورر ۱۱ نسخه ۶۴ بیتی 

منبع:فارنت

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين