امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
حشمت مهاجرانی :

در موقع حساس تصمیم درست می‌گیرد/ شاید غیبت بیرانوند مقابل سوریه مشکل‌ساز شود

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال اعتقاد دارد تیم تحت هدایت کارلوس کی روش ایرادی ندارد و باید اجازه دهیم کارش را انجام دهد.

به گزارش بابل نوین،حشمت مهاجرانی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره شرایط تیم ملی قبل از دیدار با سوریه، احتمال دست کم گرفتن حریف پنجم در مقدماتی جام جهانی، حاشیه های موجود و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

همیشه با سوریه مشکل داشتیم

سوریه یکی از تیم های غرب آسیا است و به همین خاطر بازیکنانش از نظر فیزیک بدنی شباهت زیادی به ایران دارند. اگر در تاریخ نگاه کنید ما هیچ وقت راحت سوریه را شکست ندادیم و همیشه مشکلاتی مقابل این تیم ها داشتیم. الان هم سوریه تیم قدرتمندی است و حریف ساده ای محسوب نمی شود.

نگرانی بابت غیبت بیرانوند

غیبت بازیکنانی نظیر آزمون، حاج صفی، آندو و … چندان آسیبی به تیم ملی نمی زند چون جایگزین های خیلی خوبی درتیم ملی وجود دارند و می توانند در مواقع حساس کمک کنند. تنها نگرانی من بابت غیبت بیرانوند است. اینکه دروازه بان اصلی در بازی آینده حضور ندارد، کار را کمی مشکل می کند. با این حال دروازه بان های دیگر باید عملکرد بهتری داشته باشند و اجازه ندهند جای خالی بیرانوند به چشم بیاید.

کی‌روش در مواقع حساس تصمیمات درست می‌گیرد

انتخاب بازیکنان با نظر کارلوس کی روش صورت می گیرد و باید اجازه دهیم سرمربی تیم ملی هر بازیکنی مد نظرش است را به تیم دعوت کند. ما نمی توانیم از بیرون برای کی روش تصمیم بگیریم. قطعا سرمربی تیم صلاح را بهتر می داند و از سوی دیگر نشان داده در مواقع حساس تصمیمات درستی می گیرد. پس به او خرده نگیریم و اجازه دهیم در آرامش کارش را انجام دهد.

به حواشی دامن نزنیم

ما نباید به حواشی اطراف تیم ملی دامن بزنیم. هر اتفاقی در روزهای گذشته افتاده، تمام شده و حالا باید تمرکز تیم روی بازی با سوریه باشد. اگر این مسابقه را ببریم می توانیم صعودمان را بسیار راحت کنیم. شخصا فکر می کنم برای اولین بار می توانیم دو بار پیاپی به جام جهانی صعود کنیم و این اتفاق بزرگی است.

جایی برای ایراد نیست

می بینم که برخی افراد انتقادهایی به تیم ملی دارند اما به نظر من همه چیز خوب است و موضوعی وجود ندارد که بتوانیم از آن ایراد بگیریم. امیدوارم شرایط خوب رقم بخورد و بتوانیم با برد مقابل سوریه مسیر صعود را هموار کنیم.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين