امروز : شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران :

منفعت برخی افراد، اصلی ترین دلیل اردوی خارجی برخی باشگاه هاست

ابراهیمی: ، گفت: منفعت برخی افراد تنها دلیل اردوهای خارجی برخی باشگاه های فوتبال ایران است.

به گزارش بابل نوین، «ناصر ابراهیمی» در خصوص برگزاری اردوهای خارج از کشور برخی تیم های فوتبال، گفت: در زمانی که فوتبال ایران در اوج خود بود و همه مردم از دیدن مسابقات لذت می بردند، مدیران باشگاه ها حتی اجازه برگزاری اردو در شهرستان ها را هم به ما نمی دادند، اما نمی دانم امروز چه اتفاقی افتاده که باشگاه ها با کوچکترین تعطیلات راهی اردو های خارج از کشور می شوند.
وی ادامه داد: با حضور کی روش در ایران برگزاری اردو های خارج از کشور بیش از پیش مد شد و تمام تیم ها به این سمت رفتند که البته به اعتقاد من این مساله بسیار اشتباه است.
مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در حال حاضر پرسپولیس در حالی به اردو دبی رفته است که بسیاری از بازیکنان اصلی خود را به خاطر حضور در اردو تیم ملی در اختیار ندارد و همه می دانیم برگزاری چنین اردویی فایده چندانی ندارد.
وی تصریح کرد: در هیات مدیره پرسپولیس چند پیشکسوت حضور دارند، دقیقا این دوستان کسانی هستند که از قدیم با برگزاری اردو های خارج از کشور مخالف بودند، اما نمی دانم چرا امروز هیچ اعتراض به این وضعیت نمی کنند.
ابراهیمی افزود: به جای چنین اردوهایی بهتر بود مسئولان باشگاه بدهی پیشکسوتانی را پرداخت می کردند که سالیان سال است از این تیم طلب دارند و فقط به خاطر هواداران حرفی از شکایت نزده اند.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص دلایل برگزاری اردوهای خارج از کشور، اظهار کرد: بی تردید برگزاری چنین اردو هایی برای برخی افراد منفعت دارد.
وی با انتقاد از همراهی برخی افراد غیر مسئول در اردو پرسپولیس، گفت: دلیل حضور برخی افراد در اردو تیم ها باج دهی است و شما به غیر از منفعت نمی توانید دلیل دیگری برای سفر آنها پیدا کنید.
ابراهیمی در خصوص شایعه استعفای طاهری از مدیریت باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: کاری به مسایل حاشیه ای ندارم اما امیدوارم در آینده دوستان به سرنوشت برخی مدیران که صحبت از درآمدزایی و خصوصی سازی پرسپولیس می زدند، مبتلا نشوند.
وی در پایان تاکید کرد: تنها تعجب من از دوستانی است که در هیات مدیره دارم و نمی دانم چرا این عزیزان سکوت کرده اند.
پس از تعطیلی مسابقات لیگ برتر به خاطر دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه، مسئولان باشگاه پرسپولیس اردوی دبی را برای شاگردان برانکو در نظر گرفتند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين