امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوپرلیگ بسکتبال چین؛ درخشش فوق‌العاده حدادی مقابل تیم صمد

در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال چین امروز یک دیدار حساس برای ایرانی‌ها برگزار شد، جایی که تیم‌های سیچوآن با حامد حدادی و گوانگژو با صمد نیکخواه بهرامی مقابل هم به میدان رفتند

به گزارش بابل نوین،تیم گوانگژو که صمد نیکخواه بهرامی را در اختیار دارد در ششمین بازی فصل خود به دیدار تیم حامد حدادی و مدافع عنوان قهرمانی رفت.
بازی با شروع خوب تیم صمد و اختلاف ١٨ امتیازی در نیمه اول رقم خورد. در نیمه دوم حدادی و تیمش با بازی خوب وی که نیمه دوم ٢۴ امتیاز کسب کردو با وجود ۵ فوله شدن، رفته رفته اختلاف امتیاز را کم کردند و در نهایت در پایان وقت قانونی بازی همانند باری پیش فصل این دو تیم در عدد ٨١ مساوی شد و کار به وقت اضافه کشیده شد.
در وقت های اضافه بازی بسیار نزدیک دنبال شد و چندبار برتری تیم ها تغییر کرد تا در نهایت دو تیم در عدد ٩٠ باز برابر شوند و بازی به وقت اضافی دوم
نکته جالب چرخش خوب توپ میان بازیکنان تیم گوانگژو بود که به همین دلیل ۴ بازیکن این تیم دو رقمی امتیاز آوردند و مجموعا پاس منجر به گل دادند.
صمد نیکخواه بهرامی در این دیدار خوب ظاهر شد ٢٧ امتیاز ٧ ریباند ٣ پاس منجر به گل و ١ توپ رباییداشت و در سوی دیگر حدادی نیز فوق العاده ظاهر شد و ٢٩ امتیاز ٢١ ریباند ۴ پاس منجر به گل ۴ توپ ربایی کسب کرد وجاس اسمیت تنها ۶ امتیاز و ٧ ریباند کسب کرد.

تیم جیلین که مهدی کامرانی را در اختیار دارد در ششمین بازی فصل خود میهمان تیم فینالیست فصل قبل تیم لیاوونینگ بود که این بازی با نتیجه ١٠٢- ١١۵ به سود مهدی و تیم جیلین تایگِرز به پایان رسید.

مهدی کامرانی در این دیدار نمایش ضعیفی داشت و ۴ امتیاز، ٢ ریباند، ٣ پاس منجر به گل و ٢ توپ‌ربایی ثبت کرد./م

منبع : نود

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين