امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
حجت الاسلام ثمری در جمع زائران اربعین حسینی:

اساس پیاده روی اربعین معرفت نسبت به امام حسین است

استاد حوزه علمیه گفت: معرفت نسبت به اهل‌بیت(ع) بسیار ارزشمند است، عنوان کرد: ارزش و اهمیت شخصیت انسان‌ها به میزان معرفت آنها است، هرکس معرفت بیشتری داشته باشد محبت او افزون‌تر می‌شود.

به گزارش بابل نوین،حجت‌الاسلام ثمری استاد حوزه علمیه امروز به مناسبت اربعین حسینی در صحن حضرت زهرا(س) بارگاه ملکوتی امیرمومنان علی(ع) به سخنرانی پرداخت و گفت: محبت ائمه معصومین(ع) سرمایه بزرگی است که دارندگان آن را به سعادت می‌رساند.

وی افزود: محبت اهل‌بیت(ع) چنان اهمیت دارد که گاهی محبان و دوستداران خود را در حالت خوف و رجا قرار می‌دهند که مبادا از این مسیر منحرف شده و وارد جریانات دیگری شود.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه معرفت نسبت به اهل‌بیت(ع) بسیار ارزشمند است، عنوان کرد: ارزش و اهمیت شخصیت انسان‌ها به میزان معرفت آنها است، هرکس معرفت بیشتری داشته باشد محبت او افزون‌تر می‌شود.

حجت‌الاسلام ثمری با اشاره به اینکه بستر زیارت امام حسین(ع) و پیاده روی اربعین از سوی شهدا مهیا شد، خاطرنشان کرد: برخی شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم بدون زیارت امام حسین(ع) به شهادت رسیدند اما با خون خود راه زیارت محبان اباعبدالله الحسین(ع) را فراهم کردند./م

منبع : رسا

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين