امروز : دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۹:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
پرسپولیس در ثبات کامل به سمت هدفش می‌رود

برانکو: از خبر جدایی طاهری غافلگیر شدم

سرمربی پرسپولیس که این روزها تیمش را بدون ملی پوشان در اردوی دوبی حاضر کرده است، در خصوص شرایط سرخپوشان به ارائه توضیحاتی پرداخت.

به گزارش بابل نوین،برانکو ایوانکوویچ که بعد از صدرنشینی پرسپولیس و با توجه به تعطیلات لیگ برنامه اردوی امارات را در نظر گرفته، این روزها تمرینات ریکاوری جالب توجهی برای این تیم در دبی در نظر گرفته است. او در گفتگو با سایت باشگاه به شرایط پرسپولیس پرداخته است که در ادامه صحبت هایش را خواهید خواند.

رضایت کامل بابت اردوی امارات
امروز دومین سیکل تمرینی را آغاز کردیم و خیلی خیلی راضی هستم از شرایط تیم در اردوی امارات. همه بازیکنان که در اختیار داریم می توانیم به صورت جمعی در اختیار داشته باشیم. شرایط ایده آل رژیم غذایی و تمرینی را پشت سر می گذاریم و آرامش مناسبی در اردوی امارات خواهیم داشت. زمین تمرین نزدیک به هتل است، سالن بدنسازی، استخر و فوتبال همه نزدیک هستند. اینجا مواجه شدیم با عشق و علاقه ایرانیان مقیم امارات و اگر کسی بخواهد از حضور در اینجا ایراد بگیرد بی انصافی است. در دبی تعداد زیادی ایرانی حاضر هستند که خیلی از آنها از علاقمندان به پرسپولیس هستند و فرصت چندانی نصیب شان نمی شود تا از نزدیک تیم را ببینند و ما در تمرینی را روی آنها باز کرده ایم. بازیکنان با روحیه باز هواداران را پذیرفتند و از این طریق عشق آنها را پاسخ دادیم. پرسپولیس فقط فوتبال نیست و فراتر فوتبال است.

می توانستم تیم های مطرح را انتخاب کنم
من قبل از هر چیز خواستیم تیمی با کیفیت مناسب انتخاب کنیم. در شرایطی که فشار در تمرینات فشرده بالاست طبیعی است که نخواهم با حریف قدرتمندی بازی برگزار کنیم که ریتم تمرینات را برهم بزنیم. اما خواستیم دیدار سبکی داشته باشیم و ریتم تمرینات را نیز داشته باشیم. اگر خواهان برگزاری با تیم قوی بودم خیلی راحت می توانستم آن را هماهنگ کنم. در النصر، حتا و العین جزو مربیان هستند و همه آنها از دوستان و همسایه من محسوب می شوند.

کار علیرضا بیرانوند قابل ستایش است
علیرضا بیرانوند در حد توان خود کار می کند. او در دقیقه ۱۰ بازی با استقلال خوزستان مصدوم شد. او اما در کل بازی تا پایان به کارش ادامه داد. من ناراحتم که صحبت هایی علیه او کار می کند. او با دست شکسته کار کرد. درباره دروازه بان که وسیله اصلی کارش دستش است حرف می زنیم اما او با مچ شکسته به کارش ادامه داد. به جای اینکه تشکر کنند اینگونه درباره اش صحبت می شود. او اینجا در کنار ماست، نخواست در کنار خانواده اش باشد و بخشی از تمرینات دروازه بانی را نیز انجام می دهد.

از شنیدن خبر جدایی طاهری غافلگیر شدم
طبیعی است که این مساله می تواند عصبیت را به تیم و خودم انتقال دهد. همه طرحی را شروع کردیم، دکتر طاهری با مدیریت در کنار ترکاشوند و کاشانی و … . در همین مدت تا حد زیادی تیم را به جلو بردیم. نتایج ضعیف و افت و خیز هم وجود داشت و طبیعی بود اما مهم این است که همه به دنبال هدف می رویم. کمی بابت صحبت هایی مبنی بر جدایی دکتر طاهری غافلگیر شدم. در این مدت زمان کوتاه باشگاه به ثبات و سازماندهی در مدیریت و مالی رسید. تیم روز به روز بهتر می شود و مهم این است که همه ما در یک هدف حرکت می کنیم. باشگاه از طریق مدیریت مناسب هدایت می شود./م

منبع : ورزش سه

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين