امروز : یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شهرکرد: دشمن‌ستیزی مردم این نظام در برابر قدرت‌های غربی همیشگی است

سردار فضلی گفت: دشمن ستیزی مردم این نظام در برابر با همه مستکبرین و قدرت‌های غربی، اروپایی و گروهک‌های تکفیری همیشگی است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شهرکرد: دشمن‌ستیزی مردم این نظام در برابر قدرت‌های غربی همیشگی است

به گزارش بابل نوین،سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم سومین روز شهید مدافع حرم”محمدحسن قاسمی”اظهارداشت: استان چهارمحال و بختیاری در طول ۳۸ سال دوران انقلاب ۲۴۰۰ شهید تقدیم این نظام کرده و امروز برای دفاع از حرم حضرت زینب‌(س) تاکنون ۶ شهید را تقدیم اسلام کرده است، همه شهدا برای دفاع از دین خدا و خاک میهنشان در برابر دشمن سینه‌سپر کردند و از جان خود گذشتند.

وی با بیان اینکه مردم نظام جمهوری اسلامی استکبارستیز هستند، افزود: دشمن ستیزی مردم این نظام در برابر با همه مستکبرین و قدرت‌های غربی، اروپایی و گروهک‌های تکفیری همیشگی است و در طول ۳۸ سال در مقابل تمام گردنکشان ایستادند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: اگر این شهدا نبودند منافقین و سرکرده‌های رژیم پهلوی انقلاب را از بین می‌بردند اما مردم ایستادند و از حق و حقانیت با بصیرت و هوشمندی دفاع کردند.

سردار فضلی با بیان اینکه انقلاب با گوشت و پوست و استخوان مردم عجین شده است، خاطرنشان کرد: مردم این نظام انقلاب و ولایت فقیه را حمایت می‌کنند و حضور مردم در سوریه نشان می‌دهد که سخنان و بیان راهبردی استراتژی امام خمینی(ره) هنوز در جامعه اسلامی جاری و ساری است.

وی با بیان اینکه در جامعه اسلامی روح استقامت، مقاومت و پایداری وجود دارد، گفت: مردم ما با این روحیه در برابر دشمن ایستادگی کردند به گونه‌ای که امروز دشمن با این تجهیزات جرعت حمله به کشور را ندارد، امروز فرزندان برومند این مرز و بوم با بصیرت و هوشمندی تمام دشمن را رصد می‌کنند و اجازه نمی‌دهند ذره‌ای از خاک ما به دشمن داده شود./م

منبع : سپاه نیوز

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين