امروز : پنج شنبه, ۲۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چرا «هیهات» زودتر به خانه‌ها می‌رسد؟

تهیه‌کننده‌ی فیلم «هیهات» گفت:‌با توجه به اکران همزمان این فیلم در تهران و شهرستان‌ها از مدتی قبل برای توزیع آن در شبکه نمایش خانگی اقدام کرده بودیم.

چرا «هیهات» زودتر به خانه‌ها می‌رسد؟

به گزارش بابل نوین ، فیلم سینمایی «هیهات» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی همزمان با اربعین حسینی توسط موسسه هنرهای تصویری «سوره» وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

این فیلم به کارگردانی و نویسندگی هادی نائیجی، دانش اقباشاوی، روح الله حجازی، هادی مقدم دوست تولید شده و محرم امسال در سینماهای کشور به نمایش درآمد.

در «هیهات» که محصول سازمان هنری رسانه‌ای «اوج» است، بازیگرانی چون حمید فرخ‌نژاد، حامد بهداد، مینا ساداتی، بابک حمیدیان، آلا نجم، بهاران بنی‌احمدی، خسرو شهراز و…  ایفای نقش کرده‌اند.

محمدرضا شفیعی ـ تهیه‌کننده‌ی «هیهات» درباره‌ی دلایل توزیع زودهنگام این فیلم به ایسنا گفت: توزیع این فیلم در شبکه‌ی نمایش خانگی براساس برنامه‌ریزی قبلی بود، چون آن را در تهران و شهرستان‌ها به طور همزمان اکران کرده بودیم، بنابراین دیگر نیازی به این نبود که معطل بمانیم تا زمان بیشتری از اکران سپری شود.

او با اشاره به تعداد محدود سینماهای نمایش‌دهنده‌ی «هیهات» در تهران و شهرستان‌ها که به کمتر از ۲۰ سالن هم می‌رسید، افزود: بعضی وقت‌ها شرایط به گونه‌ای است که فیلم می‌طلبد در جایی غیر از سالن سینما به نمایش درآید و همان طور که حدود ۱۰۰ نهاد و دانشگاه متقاضی اکران ویژه‌ی «هیهات» بودند، مشخص است که فیلم مخاطب خود را می‌تواند داشته باشد ولی ممکن است به سینما نیاید.

وی افزود: بنابراین با توجه به این شرایط، فیلم را برای توزیع در شبکه نمایش خانگی آماده کردیم و برنامه‌ای هم برای نمایش سال آینده‌ی آن در تلویزیون داریم./ز

منبع:سینما خبر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين