امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد

افتتاح نمایشگاه کتاب مؤلفان و ناشران بابلی در موزه گنجینه + تصاویر

آثار مولفان و ناشران بابلی در موزه گنجینه این شهر جهت استفاده علاقه‌مندان به نمایش در آمد.

hasli

به گزارش بابل نوین، هم‌زمان با هفته کتاب‌و کتابخوانی با حضور محمدتقی عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه بابل و عیسی محمدی‌فیروزجایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولان این شهرستان نمایشگاه آثار منتشر شده توسط مولفان و ناشران بابلی در موزه گنجینه افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم عیسی محمدی‌فیروزجایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل با ارائه گزارشی از وضعیت کتاب و کتابخوانی و انتشار آثار مولفان بابلی بر لزوم حمایت های بیشتر از این قشر فرهنگی و فرهیخته تاکید کرد.

در ادامه محمدتقی عباس‌پور فرماندار ویژه بابل با مهم خواندن برپایی چنین نمایشگاه‌هایی اظهار کرد: شهرستان بابل دارای پتانسیل‌های مختلف و فوق العاده‌ای در زمینه فرهنگ است و باید کتاب خوانی در جامعه نهادینه شود.

وی افزود: نویسندگان و ناشران در صف مقدم این حرکت عظیم قرار دارند که باید رسالت خود را به درستی انجام دهند و ما خوشحالیم در شهرستان بابل نویسندگان و ناشران خوبی داریم.

در این نمایشگاه از ۱۵ ناشر و مؤلف بابلی تجلیل و ۵۷۰ عنوان کتاب در ۳ هزار شماره به نمایش گذاشته شد و تا ۲۸ آبان ماه در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در حاشیه برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی در سطح این شهرستان ۲۶ آبان ماه در ویزه برنامه‌ای از ۲ پزوهشگر حوزه مازندران‌شناسی آقایان یوسف الهی و شهرام قلی‌پورگودرزی طی مراسمی در مجتمع خانه سینمایی بابل تجلیل خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين

</