امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم کرمانشاه:

بسیج سرمنشأ سازندگی و تحول در کشور است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم کرمانشاه با اشاره به اینکه بسیج سرمنشأ سازندگی و تحول در کشور است، گفت: بسیج بر اساس عاشورا و مکتب امام حسین(ع) شکل گرفت و سبب ارتقا و پیشرفت نظام شد.

 

 

به گزارش بابل نوین، ظهر امروز نشست خبری هفته بسیج با حضور فرماندهان نظامی و نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در جمع اصحاب رسانه برگزار شد.

سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه بسیج را منشا سازندگی و تحول کشور دانست و ابراز داشت: بسیج بر اساس عاشورا و مکتب امام حسین(ع) شکل گرفت و سبب ارتقا و پیشرفت نظام شد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه تصریح کرد: بسیج در دفاع مقدس به دستور بنیانگذار انقلاب اسلامی شکل گرفت و همچنان با حفظ آرمانهای انقلابی و بر پایه تعالیم اسلامی همچون درختی تناور به ثمر نشسته است.

این مسؤول با اشاره به بیاناتی از رهبر معظم انقلاب، یادآور شد: حفظ روحیه انقلابی و عملکرد انقلابی از مهمترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد، بسیجی با اقتدار و صلابت در مقابل استکبار ایستادگی کرده و سر خم نخواهد کرد.

سردار ریحانی با اشاره به مصادف بودن نخستین روز هفته بسیج با اربعین حسینی، تأکید کرد: بسجیان نیز همچون سایر اقشار جامعه در همایش بزرگ اربعین حسینی حضور می یابند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بیان داشت: در هفته بسیج پروژه های محرومیت زدایی با شعار بسیجی انقلابی و خدمتگزار افتتاح خواهد شد که از این میان می توان به افتتاح دهکده اقتصاد مقاومتی در استان اشاره کرد.

وی اظهار داشت: بسیجیان در امر میزبانی از زائران اربعین حسینی نیز مشارکت داشته و همچنین در مناطق محروم به ویزیت رایگان بیماران خواهند پرداخت، نشستهای بصیرتی، یادواره شهدا، تئاترهای خیابانی و دیگر برنامه های جانبی نیز در هفته بسیج به اجرا در می آید.

این مسؤول در پایان بیان داشت: گفتنی است در روز پایانی هفته بسیج جمعی از بسیجیان استان با رهبر معظم انقلاب دیدار خواهند کرد.

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين