امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۸:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

«شکوه یک زندگی» آذر ماه در شمال کلید می خورد

مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» ابتدای آذرماه، با حضور خانواده های معظم شهدا در شمال ایران آغاز به کار می کند.

«شکوه یک زندگی» آذر ماه در شمال کلید می خورد

به گزارش بابل نوین،سریال «شکوه یک زندگی» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما، برای تولید در پاییز و زمستان ۹۵، یکم آذر ماه سال جاری کلید می خورد.

رضا بهشتی کارگردان این مجموعه فیلم گفت: در حال حاضر پیش تولید این مجموعه را طی می کنیم و در تلاش هستیم تا اوایل آذر تصویربرداری را آغاز کنیم. تا امروز چند بازیگر انتخاب شده اند و همچنان در حال انتخاب بازیگران برای سایر نقش ها هستیم.

این مجموعه تلویزیونی برای ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای، با انتخاب نهایی بازیگران اصلی و همچنین اتمام تست های گریم و لباس در تهران، عازم شمال می شود.

«شکوه یک زندگی»، کار خود را با انتخاب بازیگرانی چون؛ سمیرا حسن پور، عبدالرضا اکبری، نازنین فراهانی و حسام محمودی در مقابل دوربین عبدالله عبدی نسب آغاز می کند.

گفتنی است؛ هم اکنون گروه اولیه شامل صحنه و لباس و تولید و تدارکات در منطقه حضور دارند و با حضور مقامات استانی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، طی مراسم ویژه ای این پروژه در آذر ماه کلید خواهد خورد.

«شکوه یک زندگى» ، در تکریم همسران شهدا وجاوید الاثرهایى است که با استقامت وامیدوارى براى رسیدن خبر و نشانه اى از عزیزانشان، سالها به تنهایى بار زندگى خود وفرزندانشان را به دوش کشیدند و شکوهِ یک زندگى را به نمایش گذاشتند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: یحیى معلم جوان روستا، به عنوان نیروی داوطلب و مردمی، به جبهه هاى جنگ اعزام میشود، نارگل همسرجوانش که باردار است به همراه دوکودک خردسالش چشم انتظار بازگشت یحیى است که خبرهاى مختلفى به نارگل میرسد، از شهادت تا مجروح  شدن و درنهایت خبرمفقود الاثر شدن یحیى…… نارگل اما روایت دیگرى براى خود دارد. روایتى با طعم امید ازشهادت، اسارت، مجروح شدن و سرانجام …

عوامل اصلی مجموعه تلویزیونی عبارتند از: نویسنده فیلمنامه اولیه: شعله شریعتی، نویسنده فیلمنامه نهایی: مرجان اشرفی زاده، تهیه کننده: امیرعباس کنی، کارگردان: رضا بهشتی، مجری طرح: مسعود انتظاری، دستیار اول کارگردان و مدیر برنامه ریزی: بهرام ملکی علوی، دستیار کارگردان: محمد عزیزی، طراح صحنه و لباس : علی مربی، طراح چهره پردازی: مهرداد  قلی پور، مدیر صدابرداری: عبدالرضا حیدری، مدیرتصویربرداری: عبدالله عبدی نسب، مدیر تولید: محمد ریحان صفت، تدوین:  سینا گنجوی، ساخت موسیقی: امیر رجبی./ز

منبع:سینما خبر

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين