امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ - ۸:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

علاقه سینمایی از زبان یک کارگردان جوان

من سینما را نمی خواهم و این سینما است که من را می خواهد.

علاقه سینمایی از زبان یک کارگردان جوان

 

 

به گزارش بابل نوین، شاهد احمد لو، بازیگر و کارگردان سینما در خصوص میزان علاقه اش به بازیگری و کارگردانی در این عرصه، اظهار داشت: نمی توان گفت که از میان بازیگری و کارگردانی، کدام بهتر است، مثل این است که آب از اتم های مشخصی ساخته شده و نمی توان گفت که کدام یک اتم های سازنده اش از دیگری بهتر است و اگر هرکدام نباشد دیگر آب کامل نیست، برای من فیلم و سینما بسیار مهم است.

وی ادامه داد: چون در سینما هم بازیگری کردم و هم به کارگردانی مشغول شدم، پس برایم فرق زیادی نمی کند و هر موقعیتی خوبب که برایم پیش بیاید به بهترین نحو از آن استفاده خواهم کرد ولی در نهایت علاقه ام بیشتر به سمت کارگردانی است.

احمد لو در پاسخ به این سوال که دوست دارد چه جور فیلم هایی بسازد، گفت: دوست دارم فیلمی مثل سینما سگ، فیلم کوتاهی که خودم پیشتر ساخته بودم را کارگردانی کنم.

وی در خصوص علاقه اش به بازی در نقش هایی خاص، گفت: به خاطر سابقه زیادم در بازیگری نقش های متفاوتی را بازی کردم و به مرور زمان هم مقش های متفاوت دیگری هم برایم پیش خواهد آمد، اما چیزی که برایم اهمیت دارد، کسب تجربه و ماندگاری است.

این کارگردان درباره خواسته اش از سینما گفت: من سینما را نمی خواهم و این سینما است که من را می خواهد، اما دوست دارم که در هنر به ماندگاری برسم، یعنی وقتی به گذشته ام نگاه کنند در یادها و خاطرات و در صفحات تاریخ آن روزگار باقی مانده باشی./م

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال دیدگاه