امروز : دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فریبا: مگر رحمتی سمت هواداران نرفت که علیه لک شعار ندهند؟/ داور باید زودتر به لک کارت نشان می‌داد

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال گفت: مهدی رحمتی سمت تماشاگران رفت و از آنها خواست که علیه دروازه‌بان صبا شعار ندهند.

به گزارش بابل نوین، بهتاش فریبا درباره برتری استقلال مقابل صبای قم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، اظهارات صمد مرفاوی، بیانیه باشگاه صبای قم و … صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

چرا بازی با صبا برای استقلال سخت شد و در پنالتی‌ها موفق شدید این تیم را شکست بدهید؟

دلایل زیادی وجود داشت که بازی به وقت اضافه بکشد. تیم ما از موقعیت‌هایش استفاده نمی‌کند. مقابل صبا فوتبال خوب و روانی به نمایش گذاشتیم و به حریف موقعیت ۳۰ درصدی هم ندادیم. بازیکنان حریف سه‌، چهار موقعیت از شش قدم خودشان بیرون کشیدند. وقتی توپ‌ها گل نشود، کار سخت می‌شود. ما چند بازیکن خودمان را در اختیار نداشتیم، اما فوتبال روانی را بازی کردیم. صبا هم در فاز دفاعی خوب کار کرد. گلر و دفاع صبا همه زوایا را بسته بودند و از استقلال شناخت داشتند. آنها به دنبال این بودند که بازی به وقت اضافه بکشد که در این امر موفق بودند. از این جهت می‌گویم خوب بازی کردیم که تیم ما از لحاظ اجرای کار تاکتیکی، حمل توپ و … خوب کار کرد و تنها در آمارها شوت‌زنی نداشتیم. ضربات سَری که زدیم، فوق‌العاده بود.

یعنی صعود به مرحله بعد حق‌تان بوده است؟

خدا وکیلی حق‌مان بود، چون موقعیتی به حریف ندادیم. از طرفی فراموش نکنیم که جام حذفی ریسک است. ضربات پنالتی ۵۰-۵۰ بوده و گیرنده و زننده پنالتی هم مهم است. برای ما گیرنده درجه یک بود.

صمد مرفاوی پس از پایان بازی عنوان کرد استقلال موقعیتی نداشت و تا صبح نمی‌توانست گل بزند.

او نظرش را گفته و محترم است، اما ضربه بختیار و علی قربانی را از شش قدم بیرون کشیدند. دقیقه ۸۹ فرشید اسماعیلی می‌توانست گل بزند. اینها را نگاه کنید. من برای صمد احترام قائلم و او به همراه ساکت الهامی از خانواده استقلال هستند.

مرفاوی انتقاد کرده بود که چرا هیچ کدام از استقلالی‌ها سمت تماشاگران‌شان دست تکان ندادند که علیه حامد لک شعار بدهند. باشگاه صبا هم در این زمینه بیانیه داده است.

مگر مهدی رحمتی چند بار به سمت تماشاگران نرفت که ناسزا نگویند و آنها را ساکت کند؟ ما بی‌ادبی و هتک حرمت را نمی‌پسندیم، اما داور می‌توانست زودتر این موضوع را جمع کند. زمانی که لک وقت تلف می‌کرد، همان ابتدای کار باید به او کارت زرد نشان می‌داد. در ضمن این اتفاقات در همه جای دنیا پیش می‌آید.

ساکت الهامی در اظهارات انتقاد آمیز نسبت به ناسزاگویی در ورزشگاه، عنوان کرده‌ که صمد مرفاوی، پرویز مظلومی و مجید نامجومطلق فرزندان خلف مرحوم منصور پورحیدری هستند. نظر شما چیست؟

دستش درد نکند. نمی‌خواهم به این مسئله ورود کنم./م

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين