امروز : پنج شنبه, ۲۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

براتی: نصیرزاده حق ندارد بدون اجازه من صحبت کند/حرف های او نشانی از همکاری صادقانه ندارد

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: هوشنگ نصیرزاده قصد ندارد حرمت‌ها را حفظ کند و حرف‌هایش نشانی از همکاری صادقانه ندارد.

به گزارش بابل نوین، احمدرضا براتی درباره مصاحبه منتشر شده از سوی هوشنگ نصیرزاده با عنوان رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقرارت فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: دوستان زیادی در مورد این مصاحبه و البته بعضی مطالب دیگر که ایشان مطرح می‌کنند، با من صحبت کرده‌اند. بنده چندین بار به ایشان اعلام کرده‌ام که نقشی در جابه‌ جایی صورت گرفته در کمیته حقوقی نداشته و این یک تصمیم مدیریتی بوده است.

وی افزود: پس از انتصاب بنده به عنوان مسئول کمیته حقوقی فدراسیون، آقای مهدی تاج و هیئت رئیسه محترم نجابت به خرج دادند و در جهت حفظ شئونات، ایشان (نصیرزاده) را به عنوان عضو کمیته مذکور همچنان حفظ کردند، اما ظاهرا بدون توجه به این لطف، قصد ندارند حرمت‌ها را حفظ کنند. مطالبی که ازقول ایشان برای بنده نقل می‌شود و یا بعضی از مصاحبه‌های ایشان، نشانی از همراهی و همکاری صادقانه ندارد.

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اصولا و در شرایطی که خود بنده به عنوان مسئول کمیته و به منظور تنش زدایی از کمیته حقوقی و حفظ آرامش فدراسیون، کمترین مصاحبه را در ماه‌های گذشته داشته‌ام، یک عضو کمیته حق ندارد مرتب مصاحبه و اظهار نظر کند. اساساً عضو کمیته بدون مجوز رئیس کمیته نباید مصاحبه کند و اینها اصول اولیه هستند که در همکاری با تشکیلات باید رعایت شود و کسی که مدعی تدریس اصول مدیریت و تشکیلات فوتبال است باید بیش از سایرین مقید به این مسایل باشد.

براتی در پایان گفت: سیاست و دستورالعمل ابلاغی فدراسیون هم در همین راستا بوده که متاسفانه ایشان بر نقض آن اصرار دارند. بنده در جریان همه مسائل و تحرکات هستم و آنها را رصد می‌کنم و در زمان لازم به نحو شایسته واکنش نشان خواهم دهد./م

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين