امروز : شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اروگوئه ۶۰ هزار تن برنج به ایران فروخت

معاونت اطلاع رسانی نهادی ریاست جمهوری اروگوئه اعلام کرد این کشور ۶۰ هزار تن برنج را به ایران به عنوان بخشی از یک مناقصه منحصر به فرد فروخت.

به گزارش بابل نوین، معاونت اطلاع رسانی نهاد ریاست جمهوری اروگوئه با اشاره به این‌که برنج فروخته شده در دو مرحله ۳۰ هزار تنی‌ به ایران ارسال خواهدشد.

وی به نقل از معاون انجمن برنج کاران اروگوئه گفت: برنج فروخته شده به ایران به ازای هر تن برنج ۴۵۴ دلار آمریکا است که با تمام فرایند تولید برنج نرخی مناسب است.
معاونت ریاست جمهوری اروگوئه افزود: این تبادل تجاری، پس از دیدار رسمی‌ «رائول سندیک» معاون رئیس جمهوری اروگوئه به ایران در ماه آوریل سال جاری میلادی ودر دیدار با چندین تن از مقامات ایرانی صورت گرفته است.
سندیک در طول سفر خود به ایران دیدارهای با «حسن روحانی» رئیس جمهوری ، «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه و «علی‌ لاریجانی» رئیس مجلس ایران داشته است.
به گفته معاونت ریاست جمهوری، طبق توافق های به عمل آمده با ایران کمیسیونی از دو طرف برای نظارت بر روند تجارت بین دو کشور و رعایت تمامی اصول و قوانین بین المللی و بهداشتی، افق فروش دیگر محصولات اروگوئه به ایران تشکیل شده است.
در این دیدار ها به توسعه روابط سیاسی، اقتصادی، تجاری، فرهنگی، بهداشتی و سایر موارد تاکید شده است. /م
منبع : راه دانا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين