امروز : چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
ماموستا شیرزادی:

وحدت شیعه و سنی سبب شده هیچ قدرتی نتواند در برابر نظام اسلامی بایستد

امام‌جمعه مریوان با اشاره به اینکه اربعین حسینی نماد وحدت و یکدلی مسلمانان است، گفت: اربعین حسینی تمام عالم اسلامی را بیدار کرد.

به گزارش بابل نوین،به نقل از خبرگزاری میزان، ماموستا مصطفی شیرزادی اظهار داشت: اربعین حسینی تمام عالم اسلامی را بیدار کرد. اربعین حسینی نماد وحدت و یکدلی مسلمانان است، باید وحدت در بین مسلمانان بیش از پیش محکم‌تر شود.

امام جمعه مریوان تصریح کرد: اربعین حسینی و شهادت امام حسین(ع) در کربلا واقعه‌ای دردناک است که در تاریخ اسلامی به‌وجود آمد و هیچوقت برای مسلمانان فراموش نمی‌شود.

وی گفت: تمام مسلمانان اسلام نسبت به این موضوع غصه می‌خورند اما باید دشمنان اسلام بدانند که اهداف و راه و روش امام حسین(ع) تا آخر پابرجاست. اهانت به خانواده رسول اکرم(ص) نشانه دین ضعیف و دشمنی با اسلام است که باید همه مسلمانان نسبت به اهداف شوم دشمنان هوشیار باشند.

ماموستا شیرزادی اظهار داشت: باید همیشه انسان گذشته را یاد کند و از آن درس بگیرد و باید از همه رویدادها عبرت بگیریم.

امام جمعه مریوان گفت: امروزه استکبار جهانی با جنایات خود دعواها و وضعیتی برای مسلمانان به‌وجود آورده که با کشت و کشتار به جان مسلمانان افتاده‌ است و از خداوند متعال طلب می‌کنیم آب مصلحت روی این آتش بریزد تا مسلمانان اسلام نجات پیدا کنند.

وی با بیان اینکه مسلمانان شیعه و سنی در استان کردستان در کنار هم بدون هیچ مشکلی زندگی می‌کنند، اظهار کرد: ‌وحدت و همدلی شیعه و سنی سبب شده هیچ قدرتی نتواند در برابر نظام اسلامی بایستد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين