امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۹:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت کاروان عاشورایی ورزش مازندران از عتبات و عالیات + گزارش تصویری

کاروان عاشورایی ورزش مازندران شامل قهرمانان المپیک، جهان و آسیا، همزمان با اربعین حسینی با استقبال حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان به وطن بازگشتند.

به گزارش بابل نوین، به نقل از بلاغ، با استقبال حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و همزمان با اربعین حسینی کاروان عاشورایی ورزش مازندران شامل قهرمانان المپیک، جهان و آسیا به سلامتی از زیارت عتبات و عالیات به وطن بازگشتند.

کاروان عاشورایی ورزش مازندران که بیست سوم آبان، ساری را به مقصد عتبات و عالیات (کربلا معلی و نجف اشرف) ترک نمودند پس از یک هفته زیارت سی ام آبان همزمان با اربعین حسینی با استقبال مسئولان استانی و شهرستانی وارد فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری شدند.بهداد سلیمی، کمیل قاسمی، قاسم رضایی، جاسم دلاوری، جابر صادق زاده، هادی خناری نژاد، روح الله سوادکوهی، علیرضا ارجین و مسعود حسن زاده به عنوان ورزشکاران مازندرانی در سفر معنوی زیارت به عتبات و عالیات (کربلا و نجف) بودند.

همچنین حجت الله حیدری معاون فرهنگی و امور جوانان و سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان نیز در این سفر معنوی عتبات و عالیات به‌عنوان سرپرست حضور داشتند.

شایان ذکر است، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، حبیب الله ساداتی مدیرکل حج و زیارت و عادل عالیشان معاون توسعه همگانی ورزش و جوانان استان نیز در مراسم استقبال از قهرمانان ورزش استان در فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری حضور داشتند.

2

3

4

5

6

8

PhysicalImage.aspx

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين