امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فراکسیون امید در دستور کار قرار داد

سئوال از سه وزیر به خاطر لغو سخنرانی مطهری

سخنگوی فراکسیون امید گفت : در جلسه شورای مرکزی مقرر شد از سه وزیر دادگستری، اطلاعات و کشور در جلسه علنی مجلس به دلیل لغو سخنرانی مطهری سوال کنیم.

به گزارش بابل نوین، بهرام پارسایی در خصوص جلسه صبح امروز فراکسیون امید گفت: شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با حضور مطهری تشکیل جلسه داد،دستور این جلسه بررسی موضوع لغو سخنرانی های اخیر بویژه سخنرانی نائب رئیس مجلس در مشهد بود.

نماینده مردم شیراز در مجلس  ادامه داد: در این جلسه نظر همه اعضا به اتفاق آرا این بود که لغو سخنرانی مطهری تخلف قانونی و قانون شکنی بود.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس افزود: در این راستا مقرر شد که ما از سه وزیر دادگستری، اطلاعات و کشور در جلسه علنی مجلس سوال کنیم و این سه وزیر به زودی در جلسه علنی مجلس به سوال های نمایندگان پاسخ می دهند.

پارسایی گفت: همچنین بنا شده است که کمیته سیاسی فراکسیون امید تحقیقات لازم را درباره لغو این سخنرانی ها داشته باشد و اگر به این نتیجه رسیدیم که خلاهای قانونی در این راستا وجود دارد و باز هم سخنرانی ها توسط نهاد خاصی لغو می شود، طرحی در این راستا ارائه شود که این خلاهای قانونی را رفع کند. درحال حاضر کمیته سیاسی این فراکسیون در این زمینه تحقیقات لازم را انجام می دهد.

مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين