امروز : دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال درباره پرونده بانوان برگزار شد

بانوان اعزامی به تورنمنت ترکمنستان امروز در جلسه کمیته انضباطی شرکت کردند.

به گزارش بابل نوین، اعضای این تیم که در رقابت‌های سه نفره این کشور شرکت کرد، برای ادای پاره‌ای توضیحات درباره شرکت در مسابقات بدون هماهنگی با فدراسیون به کمیته انضباطی دعوت شدند.

در این جلسه فاطمه کرم‌زاده نایب رئیس بانوان، محمود مشحون رئیس، علی توفیق دبیر فدراسیون و نمایندگان دفتر امور مشترک، حقوقی و پیگیری وزارت ورزش و همچنین کلیه مشاوران و کمیته مسابقات فدراسیون به همراه مربی و اعضای تیم بانوان اعزامی به تورنمنت بسکتبال ۳ × ۳ بانوان به کشور ترکمنستان حضور داشتند.

فرانک طیاری سرمربی تیم اعزامی بانوان  به مسابقات ترکمنستان با ذکر این نکته که نفس حضور ما در این تورنمنت با پوشش و حجاب کامل اسلامی می تواند طبعات خوبی برای بسکتبال بانوان داشته باشد گفت:

بنده صراحتا اعلام می‌کنم برای حضور در این تورنمنت راه را اشتباه رفتیم و باید فدراسیون و سایر عوامل اجرایی را در جریان کامل این تورنمنت و حضور یک تیم از بانوان ایران قرار می‌دادیم که این اقدام انجام نشد و شخصا از این نظر عذرخواهی می‌کنم.

سعیده علی یکی از بازیکنان تیم اعزامی به نمایندگی از سایر نفرات گفت:

واقعا از حمایت‌های مجموعه مدیریتی فدراسیون سپاسگزارم و می‌توانم بگویم باور این همه هجمه علیه بسکتبال بانوان طی روزها و هفته‌های اخیر ممکن نیست. ما در جریان تبعات این حضور بدون آگاهی فدراسیون نبودیم و از این بابت رفتار پدرگونه شخص رئیس فدراسیون شایسته تقدیر است و امیدواریم من بعد در چهارچوب قانون در میادین بین المللی حضور بسیار پررنگ‌تری در میادین برون‌مرزی داشته باشیم./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين