امروز : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد مهم رئیس فیفا: استفاده از GPS برای تشخیص آفساید

جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا برا ورود تکنولوژی به فوتبال برای آفسایدها ابراز امادگی کرد.

به گزارش بابل نوین، رئیس فیفا در مصاحبه با لوپازیزین برای استفاده از ویدئوچک در جام جهانی ۲۰۱۸ ابراز آمادگی کرد و برای حل مشکل آفسایدها هم اعلام کرد که می توان GPS به بازیکنان متصل کرد. وی اظهار داشت:

امروزه سیستم های GPS به شدت تکامل یافته اند و می توانند اثرگذار باشند. با این سیستم ها می توان از فاصله ۱۶ متری آفساید را مشخص شد. فیفا با دو اسطوره به نامهای فان باستن و بوبان همکاری می کند که می توانند خیلی اثرگذار باشند.

اینفانتینو در این مصاحبه همچنین در مورد ایده هایش پیرامون برگزاری جام جهانی با ۴۸ تیم (۱۶ تیم به صورت مستقیم صعود می کنند و ۳۲ تیم برای مشخص شدن ۱۶ سهمیه بعدی مقابل هم قرار می گیرند) و برگزاری جام جهانی باشگاه ها در ماه ژوئن صحبت کرد. وی اظهار داشت که در تلاش است تا جام جهانی باشگاه ها در سالهای فرد یعنی بین جام جهانی و یورو برگزار شود. رئیس فیفا در این مصاحبه همچنین اعلام کرد که به عنوان رئیس فیفا ۱،۵ میلیون فرانک سوئیس (معادل ۱،۴ میلیون یورو) دستمزد می گیرد و افزود:

درست است که دستمزدم بالاست اما چهار برابر کمتر از رئیس قبلی دستمزد می گیرم.

اینفانتینو همچنین علاقه اش به باشگاه اینتر را تائید کرده است:

وقتی طرفدار اینتر بودم در زمان دیدن بازیهایشان حرص می خوردم اما وقتی حرص خوردن را بلد باشی بیشتر از پیروزی لذت می بری./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين