امروز : سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازیگر جوان سینما به «کار کثیف» پیوست

کارگردان سینما گفت: پیش تولید فیلم سینمایی «کار کثیف» تا پایان آذرماه به اتمام خواهد رسید و تا به این لحظه حضور پدرام شریفی به عنوان بازیگر قطعی شده است.

بازیگر جوان سینما به «کار کثیف» پیوست

به گزارش بابل نوین،خسرو معصومی کارگردان سینما، در ارتباط با روند ساخت فیلم سینمایی «کار کثیف» که به تازگی پروانه ساخت آن را دریافت کرده است گفت: در حال حاضر در پیش تولید این اثر سینمایی هستیم و به نظرم طبق برنامه ریزی‌های انجام شده تا یک ماه دیگر یعنی پایان آذر ماه پیش تولید فیلم‌مان به اتمام برسد.

وی در ادامه افزود: محل فیلمبرداری فیلم سینمایی «کار کثیف» هم در ایران و هم در کشور ترکیه خواهد بود. ۴۵ روز فیلمبرداری‌مان در ایران به طول می‌انجامد و بعد از به ترکیه خواهیم رفت که به دلیل زمان فیلمبرداری که در زمستان و هوای سرد است نمی‌توانم زمان دقیقی از فیلمبرداری در آنجا بدهم. تلاش‌مان این است که بلافاصله بعد از اتمام پیش تولید در اوایل دی‌ماه وارد مرحله فیلمبرداری شویم و بتوانیم کارمان را پیش ببریم. در میان بازیگران تنها کسی که حضورش قطعی شده است پدرام شریفی است.

او همچنین در ارتباط با این اثر سینمایی اظهار کرد: فیلم سینمایی «کار کثیف» را برای این دوره از جشنواره فیلم فجر نمی‌رسانیم و قرار است آن را در سال آینده به جشنواره برسانیم.  در این فیلم سینمایی شاهد خانواده‌ای هستیم که به صورت زمینی و ماشین به سمت مرز بازرگان می‌روند تا وارد ترکیه شوند. تا اینکه به استانبل می‌رسند و ۱۰ روز نیز در آنجا هستندو موضوع کلی فیلم درباره مهاجرت است. /ز

منبع:سینماخبر

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين