امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۰ کوهنورد در محاصره برف در جنگل های نوشهر

فرماندار نوشهر از محاصره شدن 10 کوهنورد در جنگل های پوشیده از برف دراین شهرستان خبرداد.

به گزارش بابل نوین،علی شادمان روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این افراد در قالب ۲ گروه ، یک گروه سه نفره و گروه دیگر هفت نفره از ۲ روز پیش به جنگل های منطقه ویسر بخش کجور و نجارده بخش مرکزی نوشهر رفته بودند و اکنون در محاصره برف قرار گرفته اند.
وی افزود : این افراد از روز گذشته چندین بار با فرمانداری و مسئولان امداد و نجات برای نجاتشان تماس تلفنی داشته اند ولی به علت حجم سنگین برف بی سابقه و درپی آن شکستگی درختان در مسیرراههای جنگلی امکان دسترسی به آنان وجود ندارد.
وی ادامه داد : با جمعیت هلال احمر استان مازندران برای نجات افراد کوهنورد درخواست یک فروند بالگرد شد که متاسفانه به علت مه گرفتگی و بارش سنگین برف اعزام بالگرد نیز به این منطقه ممکن نیست.
فرماندارنوشهر ابراز امیدواری کرد با همکاری و همراهی دیگر مسئولان ادارات ذیربط تا عصر امروز این افراد نجات یابند .
ورود سامانه بارشی به مازندران از دوم آذرماه باعث بارش برف سنگین و کاهش ۱۰ تا ۱۵ درجه ای دما و مسدود شدن راههای ۵۰۰ روستا و اختلال درتردد خودروها در محورهای اصلی این استان شد.
همچنین بارش برف و برودت هوا و یخبندان باعث قطع آب، برق و گاز تعداد زیادی از مناطق شهری و روستایی مازندران شده است که با گذشت ۲۴ ساعت همچنان آب، برق و گاز برخی از این مناطق قطع است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين