امروز : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر حوزه علمیه سنقر:

بسیج مظهر اقتدار جامعه اسلامی است/ حرکت بسیجی وار مایه وحشت دشمنان

مدیر حوزه علمیه سنقر با اشاره به اینکه تیزبینی و کیاست بسیجیان توطئه های دشمنان را خنثی می کند، گفت: بسیج مظهر پیشرفت علمی، معنوی و اقتدار و استقامت جامعه اسلامی است تا جایی که حرکت بسیجی وار و انقلابی مایه وحشت دشمنان انقلاب است.

به گزارش بابل نوین،حجت الاسلام مجید بنی عامریان، مدیر حوزه علمیه شهرستان سنقر با اشاره به فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، ابراز داشت: در پنجم آذر ماه ۱۳۵۸ به فرمان امام راحل سازمان بسیج مستضعفین شکل گرفت.

مدیر حوزه علمیه شهرستان سنقر در ادامه با آروزی سعادت و پیروزی برای همه بسیجیان، بیان داشت: بسیج رمز پایداری و استمرار نظام اسلامی و میثاق و بیعت با امام مسلمین است.

این مسؤول ادامه داد: بسیج مظهر پیشرفت علمی، معنوی و اقتدار و استقامت جامعه اسلامی است تا جایی که حرکت بسیجی وار و انقلابی مایه وحشت دشمنان انقلاب است.

وی مطرح کرد: بسیج از اوایل انقلاب تاکنون پرونده درخشانی داشته و در تمام مواقع حساس و بحرانی حضور فعال و اثرگذار داشته و بر کارنامه افتخارات خود برگهای درخشان و افتخار آمیز افزوده است.

استاد حوزه علمیه اظهار داشت: در عرصه های مختلف اعم از جنگ سخت و نظامی و چه در عرصه سازندگی و علمی و فرهنگی و جنگ نرم، بسیج نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرده و همواره با حضوری فعالانه در جهت اعتلای آرمانهای نظام گام برداشته است.

حجت الاسلام بنی عامریان خاطرنشان کرد: بسیجیان باید اهل علم و معنویت و اخلاق بوده و الگوی خوبی برای نسل جوان باشند و تفکر و عمل بسیجی را به نسل بعد منتقل کنند.

مدیر حوزه علمیه شهرستان سنقر در پایان بیان داشت: باید بصیرت و دانش نسل جوان به ویژه نسل بسیجی کشور را ارتقا داد، زیرا دشمن بیکار نبوده و با نقشه های متعدد قصد ضربه زدن به نظام را دارد، از این رو تیزبینی و کیاست بسیجیان می تواند این توطئه ها را خنثی کند./ز

منبع:رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين