امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۲۳:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشرفت چشمگیر هواوی در تولید سال ۲۰۱۶

به‌تازگی آمار و ارقام کاری جدید شرکت هواوی منتشر شده است که این آمار نشان می‌دهند که این شرکت در دو رده از سه رده اصلی کاری خود پیشرفتی فراتر از انتظار داشته است.

پیشرفت چشمگیر هواوی در تولید سال ۲۰۱۶

به گزارش بابل نوین،به تازگی شرکت هواوی مطابق روال همیشگی، آمار و ارقام کاری جدید از خود منتشر کرده است که وضعیتی امیدوار کننده را نشان می‌دهد،‌به این ترتیب که بر طبق این آمار، این شرکت در دو رده از سه رده اصلی کاری خود پیشرفتی فراتر از انتظار داشته است.

نقل از از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، شرکت هواوی هرچند در ایران بیشتر با تلفن‌های همراه هوشمند خود شناخته می‌شود، اما در سایر نقاط جهان چنین نیست، بلکه این برند با تبلت‌ها و نوت‌بوک‌های خود نیز حضور پررنگی در بازار دنیار دارد.

در میان افت و خیزهای مداوم، سال ۲۰۱۶ یکی از پربارترین سال‌های ممکن برای این غول چینی به شمار می‌رود، به گونه‌ای که این شرکت توانسته است تا در ماه‌های گذشته از سال جاری، در تمامی رده‌های فعالیت خود پیشرفتی شایان توجه داشته باشد.

 

بر اساس اطلاعات و آمار منتشر شده از این شرکت، میزان فروش تلفن‌های همراه هوشمند هواوی توانسته است تا از سطح انتظارات پیشین مدیران این کمپانی نیز فراتر رود و چنان غیرمنتظره باشد که مدیران، امکان سبقت گرفتن از برند بزرگی مانند اپل را نیز چندان دور از ذهن ندانند.

از سوی دیگر، وضعیت فعالیت در زمینه تولید تبلت نیز در این شرکت به‌طور غافلگیرکننده‌ای خوب بوده است و مطابق آنچه آمار فروش نشان می‌دهد، پیش‌بینی‌های انجام شده را مدت‌ها پیش پشت سر گذاشته‌اند.

با همه این تفاصیل، در یکی از بخش‌ها اوضاع این شرکت چندان خوب بنظر نمی‌رسد تلاش بیشتری برای رسیدن به هدف لازم باشد. شایان ذکر است در بخش لپ‌تاپ‌ها هنوز شاهد عدم تطابق آمار فروش و پیش‌بینی‌های انجام شده هستیم که بر اساس ادعای مسئولان هواوی، برنامه‌ای ویژه برای این بخش در نظر گرفته شده است./ز

منبع:ایتنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين